فهرست
نفت MIS صفر-صفر پرسپولیس؛ ناامید کننده
نفت MIS صفر-صفر پرسپولیس؛ ناامید کننده

نفت MIS صفر-صفر پرسپولیس؛ ناامید کننده

آی اسپورت - پرسپولیس در یک بازی نه چندان جذاب در مقابل نقت مسجد سلیمان متوقف شد. شاگردان یحیی حداقل در هر نیمه یک فرصت خوب گلزنی داشتند که از دست دادند و در نهایت بازی با تساوی بدون گل تمام شد.

 

هفته سوم لیگ برتر؛ پنجشنبه: ۶/۹/۹۹ ساعت ۱۶:۳۵

داور :اشکان خورشیدی

کمک ها:علیرضا ایلدروم – هادی طوسی

ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان

 

ترکیب نفت مسجد سلیمان: احمد گوهری، مصطفی نائیج‌پور، بهروز نوروزی‌فرد، مجتبی مقتدایی، نیما انتظاری، محمدمهدی احمدی، میثم تهیدست، محمدمهدی محبی (۷۱-فرید بهزادی کریمی) محمد بلبلی(۸۱- عباس بوعذار)، سجاد جعفری(۸۷- مهدی ایزدی) و ساسان حسینی(۸۷- مهران امیری) 

سرمربی: مجتبی حسینی

 

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری(۴۶- احسان پهلوان)، سعید آقایی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، بشار رسن(۷۹- علی شجاعی) و مهدی عبدی(۷۹- آرمان رمضانی)

سرمربی: یحیی گل محمدی، 

 

اخطار: محمد بلبلی و محمدمهدی احمدی و از نفت مسجدسلیمان

 

دقایق حساس:

دقیقه ۱۴: ارسال انتظاری از کرنر و ضربه سر نائیج‌پور به شکل خطرناکی از کنار تیرک عمودی دروازه پرسپولیس عبور کرد.

دقیقه ۲۱: ارسال سعید آقایی از جناح چپ را سیامک نعمتی برای مهدی عبدی کاشت که شوت روی پای او به تور کنار دروازه نفت مسجدسلیمان برخورد کرد.

دقیقه ۲۳؛ حمله خطرناک نفت مسجدسلیمان از سمت راست زمین و توپ ارسالی به محوطه جریمه با دفع ناقص مدافعان پرسپولیس به جعفری رسید که شوت زمینی این بازیکن را حامد لک جمع کرد.

دقیقه ۲۸: اشتباه در خط دفاعی پرسپولیس موجب شد تا توپ به ساسان حسینی برسد که شوت روی پای این بازیکن را حامد لک با واکنش خود به کرنر فرستاد.

دقیقه۳۴: ارسال بلبلی و ضربه سر نائیج‌پور ثمری نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه ۳۸: ارسال در عرض و زمینی مهدی شیری را مهدی عبدی با پاس پشت پای استثنایی در محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان به بشار رسن رساند که در ادامه برخورد احمد گوهری با هافبک عراقی پرسپولیس با نظر اشکان خورشیدی پنالتی تشخیص داده شد.

دقیقه ۳۹: پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس را سیامک نعمتی به سمت چپ خود زد که توپ به تیرک عمودی دروازه نفت مسجدسلیمان اصابت کرد و دفع شد.

دقیقه ۷۷:  بشار رسن بهترین فرصت برای گلزنی از پشت محوطه جریمه را داشت که شوت پای چپ او بی‌دقت بود و به بیرون رفت.

دقیقه ۸۹: علی شجاعی فرصت خوب گلزنی برای پرسپولیس روی توپ ارسالی از سمت راست زمین را هدر داد و ضربه سر این بازیکن را گوهری با واکنش خوبی دفع کرد.

دقیقه ۹۰: ضربه سر آرمان رمضانی روی سانتر شجاعی از کرنر ثمری نداشت و به اوت رفت.

 

در حاشیه

* یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس که به دلیل محرومیت در کنار زمین حضور ندارد، از روی سکوهای تماشاگران تیمش را هدایت می‌کند.

* تعدادی از تماشاگران نفت مسجدسلیمان از تپه‌های بیرون از ورزشگاه شهید بهنام محمدی مشغول تشویق این تیم هستند.

* بارش باران که پس از آغاز مسابقه مجددا شروع شده که روی روند کاری دو تیم تاثیرگذار است.

* بارش باران در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان شدت بیشتری گرفته است.

 

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-11-26 18:30:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹، ۱۰:۰۱
بهترین کار تا نیم فصل و برگشتن عیسی استفاده از زوج رمضانی و عبدی به صورت همزمان هست.پرسپولیس باید ابتدا با فشار زیاد و تعدد مهاجمان به گل برسه در مقابل اکثر تیمها ک فقط جلوی دروازه خودی جمع شدن، بعد از اون میشه با تعویض مهاجم و آوردن هافبک به اداره بازی پرداخت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر