فهرست
رنار چهار روز دیگر سرمربی تیم ملی می‌شود!
رنار چهار روز دیگر سرمربی تیم ملی می‌شود!

رنار چهار روز دیگر سرمربی تیم ملی می‌شود!

آی‌اسپورت- حضور اوره رنار به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی کی‌روش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تائید شده و این مربی مذاکرات مثبتی را با فدراسیون فوتبال ایران انجام داده است. در یکی دو روز گذشته نام اوره رنار سرمربی کنونی تیم ملی مراکش برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران مطرح شده در حالی که این مربی در حال حاضر هدایت تیم ملی مراکش را بر عهده دارد و این تیم را برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آفریقا آماده می‌کند.

مربی اهل کشور فرانسه در شرایطی هدایت تیم ملی مراکش را بر عهده دارد که قراردادش تا پایان جام ملت‌های آفریقای چنوبی با این کشور خواهد بود و از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد که این مربی جدی ترین گزینه برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود. ظاهرا مسئولان فدراسیون فوتبال از مدت‌ها قبل عملکرد و شرایط این مربی را زیر نظر داشته اند و برای حضور او روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران تا حدودی به جمع بندی رسیده اند اگر چه فدراسیون فوتبال ایران یک گزینه اروپایی دیگر را مد نظر دارد و حتی مذاکراتی را هم با وی انجام داده اما به نظر می‌رسد رنار اصلی ترین گزینه تاج برای جانشینی کی‌روش است.

رنار که دیدار تیم ملی فوتبال ایران و ژاپن را در ورزشگاه هزاع بن زاید از نزدیک تماشا کرد در آخر تیرماه سال آینده (جام ملت‌های آفریقا از ۳۱ خرداد تا ۲۸ تیر برگزار می‌شود) قراردادش با فدراسیون فوتبال مراکش به پایان می‌رسد و ظاهرا در این زمینه هم با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران به مذاکرات مثبتی رسیده است. از طرفی فدراسیون فوتبال ایران تصمیم دارد تا ۴ روز آینده یعنی تا ۲۹ اسفند سرمربی تیم ملی را معرفی کند و هیچ بعید نیست نام رنار به عنوان سرمربی جدید تیم ملی معرفی شود.

اگر چه شاید این سوال به وجود بیاید که چطور قبل از برگزاری جام ملت‌ها نام یک مربی یک تیم ملی دیگر به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایران اعلام شود اما ظاهرا در مذاکرات طرفین این موضوع هم لحاظ شده که نام این مربی به عنوان مربی بعدی تیم ملی معرفی شود.

رنار در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی مراکش حضور داشت و اگرچه مقابل ایران تیمش در دقایق پایانی بازی را واگذار کرد اما این نماینده کشور آفریقا با هدایت مربی فرانسوی فوتبال قابل قبولی مقابل رقبا به نمایش گذاشت.

۱۴ ۷  
آی اسپورت
2019-03-16 11:12:00
نظر دهید

۷ نظر
فرمان خان
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۳۵
یعنی برانکو با ارزانترین قیمت ممکن و ساده ترین شرایط هم بهش اعتماد نشد که سرمربی تیم ملی بشه؟و فدراسیون مجبور شد بره یک مربی تیم دار گران قیمت رو بیاره؟واقعا داستان برانکو چیه؟ایا مسئولان فدراسیون از حقایقی خبر دارند که ما نداریم؟؟برانکو مربی کروات ارزان قیمت که بقول پکیجی های دور و برش پرسپولیس رو دوبار قهرمان لیگ کرده و به فینال اسیا برده یعنی همش کشک؟؟؟
...
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
دست و پایی که کیسه کشا دارن برای سرمربیگری برانکو تو تیم ملی میزنن خودِ برانکو نمیزنه. البته برای همه واضحه که تا برانکو هست کیسه جماعت باید اون پایین ها دست و پا بزنه. چطور شیررررر ژرمن (پخخخ) رو بذارن سرمربی تیم ملی
فرزاد مهریار
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۱۹
این برانکو چیکار کرده با شما ها؟
.
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۵۷
.
فرزاد مهریار
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۱۹
عالی . به امید انتخاب دستیاران مناسب و رشد عملکرد تهاجمی تیم ملی
۹
nima bagheri
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۱۸
بدون شک کلاس و بار فنی و رزومه و اعتبار جهانی پروفسور کی روش افسانه ای رو نداره ولی در مجموعه مربیه خوبیه و ما رو از شر کابوس برانکو و شفر نجات داد هرچند به نظرم بهترین گزینه برای ادامه میراث کی روش، برت فن مارویک بود ولی با رنار هم حال خوب فوتبال ملی ادامه خواهد داشت...
۴
Mahdiii
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۴۸
اگر تا یکی دو هفته آینده قرارداد بست که هیچ، در غیر اینصورت اصلا نباید فریب این شایعات رو خورد چون رسانه های کثیف مثل ورزش سه اصلا بدشون نمیاد تا با این شایعات، فشار رو از روی برانکو بردارن تا راحت کارشو بکنه و خرداد ماه هم بگن که رنار نیومد و همین برانکو رو مجبوریم بیاریم..
نه به برانکو
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر