فهرست
مهاجرانی درباره تیم ملی؛ بهترین بازی تاریخ ایران
مهاجرانی درباره تیم ملی؛ بهترین بازی تاریخ ایران

مهاجرانی درباره تیم ملی؛ بهترین بازی تاریخ ایران

آی اسپورت – اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که هنوز تحت تاثیر نمایش تیم ملی در جام جهانی قرار نگرفته اید و فکر می کنید کی روش و تیمش با یک بازی دفاعی به دنبال موفقیت شانسی در روسیه هستند حتما مصاحبه ایسنا با حشمت مهاجرانی را بخوانید چون حشمت خان آدمی نیست که الکی از چیزی تعریف کند:

* یکی از بهترین بازیهای تاریخ فوتبال ایران را مقابل اسپانیا شاهد بودیم و مقابل ستاره‌های فوتبال اسپانیا عملکرد فوق‌العاده خوبی از سوی بازیکنان ایران به نمایش درآمد. این بازی نشان داد فاصله فوتبال ایران نسبت به بزرگان دنیا کمتر شده است. درست است که مقابل اسپانیا شکست خوردیم اما هیچکس این باخت را سرزنش نخواهد کرد. تیم ایران با اینکه مقابل اسپانیا شکست خورد اما باعث افتخار و سربلندی ملت ایران شدند.

* کی‌روش بهترین آنالیزور دنیاست و به بهترین شکل اسپانیا را آنالیز کرده و بهترین نفرات ممکن را به زمین مسابقه فرستاده بود. بازیکنان با تمام وجود جنگیدند و عقب نشستند.

* ما به اسپانیا باختیم اما بهترین بازی تاریخ فوتبال ایران را به نمایش گذاشتیم. اگر در برابر پرتغال بی اشتباه باشیم و شانس هم داشته باشیم، می‌توانیم آنها را شکست بدهیم. حتی مقایل اسپانیا هم شانس گل زدن داشتیم و اسپانیا در دقایقی از بازی زیر توپ می‌زد.

۲۰۱ ۹  
آی اسپورت
2018-06-21 07:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
آریزونا
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۱۹
اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که هنوز تحت تاثیر نمایش تیم ملی در جام جهانی قرار نگرفته اید و فکر می کنید کی روش و تیمش با یک بازی دفاعی به دنبال موفقیت شانسی در روسیه هستند حتما مصاحبه ایسنا با حشمت مهاجرانی را بخوانید چون حشمت خان آدمی نیست که الکی از چیزی تعریف کند:

قشنگ حس می کنی نحوه نگارش مطالب توسط مترجم کیروش تنظیم میشه:)))
۶ ۱
بغداد بونجاح
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۸
مترجم فقط مترجم برانکو.هههههههههههههههههه
امید از تفت
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۰
ببینید کسی نمی خواهد زحمات بازیکنان را زیر سوال ببرد. ولی نباید غلوآمیز تعریف کرد و نباید تخریب کرد. نمایش ایران می توانست بسیار بهتر باشد اگر موقعی که ما توپ را می گرفتیم با دو سه پاس سریع ضدحمله میزدیم. ما قسمت اول یعنی دفاع را خوب انجام دادیم ولی قسمت دوم یعنی ضدحمله را اصلا خوب اجرا نکردیم. تازه ما گل را که خوردیم ترس و محافظه کاری افراطی را کنار گذاشتیم یه کم به فوتبال بازی کردن و استفاده از موقعیت ها روی آوردیم. قبلا هم گفته بودم ایران اگه میخواد شانس صعود داشته باشه با دفاع مطلق چنین کاری نمی تواند بکند. ایران باید روی بازی سوم قمار کند و شجاعانه حمله کند. متاسفانه کیروش استعداد بازیکنان ایران را در حمله کردن سرکوب کرده. بازی سوم باید برای سه امتیاز بازی کنیم. یا همه یا هیچ
۵
....
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۷
آقا حشمت الان آسمون جل های طرفدار برانکو میان و به شما فحاشی میکنن.حداقل میگفتی برانکو هم خوبه
@
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
اسمون جل تر از تو مگه وجود داره کیسه کش؟ طفلک چقدر چند سال درد کشیدی که اینطوری عقده کردی؟
۳
داریوش
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۷
برای برخی طرفداران عقده ای استقلال که اقدام به مسخره کردن برانکو می کنند.
برانکو گفت امیری بیشتر از اینیستا می دود. اشتباه گفت؟
گفت کیفیت بازیکن های داخلی خوبه. اشتباه گفت؟ بیرانوند، امیری، ابراهیمی و محید حسینی بهتر بودند؟ یا آزمون و جهانبخش و ....؟
منصفانه نقد کنید. و به این فکر کنید که پرسپولیس برانکو یک هفته ست داره تمرین می کنه. تیم شما خوابه و مربیتون دراه در حال تخمه شکوندن جام جهانی نگاه می کنه و تو اینستا و تویتر می چرخه
....
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۸
مثل دربی دوباره میزنیمتون.هر چه میخوای تمرین کن
۳
Farabin
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۳۱
حشمت خان ، درود به شرفت وطن پرست.
امین
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۷
اینم از کی روش پول گرفت آخرش :))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر