فهرست
تمجید از الهیار: ستاره‌ای با تکنیک استثنایی
تمجید از الهیار: ستاره‌ای با تکنیک استثنایی

تمجید از الهیار: ستاره‌ای با تکنیک استثنایی

آی اسپورت - دیشب دو تیم زوریا لوهانسک اوکراین و لسترسیتی انگلیس در هفته پنجم از لیگ اروپا در ادامه مسابقات گروه G در شهر زاپوریژیا کشور اوکراین خانه زوریا به مصاف هم رفتند.

درحالیکه بازی با تساوی بدون گل ادامه داشت الهیار صیادمنش لژیونر جوان کشورمان توسط سرمربی زوریا لوهانسک به عنوان یار تعویضی به میدان فرستاده شد و او در دقیقه 84 این بازی موفق شد دروازه لستر را باز کند تا سه امتیاز به حساب تیمش زوریا واریز کرده باشد.

گل صیادمنش در اوکراین با ستایش شدید رسانه‌ها و هواداران فوتبال مواجه شده است. بعد از بازی سرمربی زوریا هم به ستایش از ستاره ایرانی جدید تیمش پرداخت و از او به عنوان بازیکنی با تکنیک استثنایی یاد کرد.

ویکتور اسکریپنیک سرمربی زوریا لوهانسک در کنفرانس خبری بعد از پیروزی تیمش مقابل لستر به خبرنگاران که درباره الهیار سوال می پرسیدند گفت: " الهیار تازه به تیم ما ملحق شده است. او کیفیت بالایی دارد و تکنیکش استثنایی است. او دارد به ما عادت می کند و ما به او عادت می کنیم. این پروسه ای است که بیشتر از یک روز زمان می برد. ما می دانیم که الهیار می تواند بهتر کار کند و برای ما موفقیتهای بیشتری بدست بیاورد".

۱    
آی اسپورت
2020-12-04 10:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر