فهرست
نکته روز: رکورد شکست‌ناپذیری ایران پابرجاست
نکته روز: رکورد شکست‌ناپذیری ایران پابرجاست

نکته روز: رکورد شکست‌ناپذیری ایران پابرجاست

آی اسپورت - شکست ایران در بازی پشت درهای بسته مقابل عراق، پایان شیرینی برای سال 95 نبود. تیم ملی در این مسابقه بدون حضور تماشاگر، خبرنگار و حتی مدیر رسانه‌ای تیم ملی روبروی عراق قرار گرفت و عملا راهی برای مطلع شدن از اتفاقات داخل زمین وجود نداشت. تنها خبری که روی خروجی فدراسیون رفت، شکست یک – صفر تیم ملی از عراق بود.

تیم ملی نزدیک به 4 سال است از هیچ حریف آسیایی شکست نخورده و بر خلاف بعضی اخبار، این رکورد هنوز پابرجاست. فیفا و AFC، فقط بازی‌های رسمی و دوستانه‌ای که در تقویم فیفا ثبت شود را به رسمیت می‌شناسند و بازی‌هایی مثل امروز تیم ملی با عراق، یا بازی اردوی دبی با تیم منتخب آفریقایی‌های مقیم دبی، به رسمیت شناخته نمی‌شوند و حتی در لیست بازی‌های تیم ملی قرار نمی‌گیرند.

ایران سوم فروردین، در دوحه روبروی قطر قرار می‌گیرد و برای رساندن رکورد شکست ناپذیری آسیایی به چهارسال، باید از دو بازی با قطر و چین سربلند خارج شود.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2017-03-18 15:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
عطا- تبریز
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۳۴
این بازی حساب شده می تونید سایت فیفا رو چک کنید
۳
hamid
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
ببخشید الان رکورد به چه دردمون میخوره؟؟؟ باهاش جام میدن؟
رکورد ثبت بشه یا نشه باختیم مهم نیست ولی اینکه میخواین یه قدیس بدون باخت از کیروش بسازین حال بهم زنه
۸
استقلال
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
اتفاقا باختن بد نیست چون هم درست محک می خوردیم هم بازی خوب می کنیم در ضمن فینال جام های جهانی که فینال آسیایی نیست فعلا ما بریم بوسنی و سوریه و عراق رو ببریم نباختن ها پیشکش
محمد
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۰۲:۲۰
کیروش اسپورت آب رو بریزید اون جا که میسوزه، عیار کیروش جونتون خیلی وقته که مشخصه،حالا شما خودتون رو بکشید، خسته نشدید انقدر برای کیروش دستمال میکشین؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر