فهرست
در ملاقات پروین و کالدرون چه گذشت؟
در ملاقات پروین و کالدرون چه گذشت؟

در ملاقات پروین و کالدرون چه گذشت؟

آی اسپورت - علی پروین پیشکسوت و اسطوره نام آشنای پرسپولیس در حالی در آخرین تمرین سرخ ها قبل از بازی اول در برابر پارس جنوبی جم  به عنوان مهمان ویژه در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد که با استقبال خوبی از سوی گابریل کالدرون و دیگر اعضای تیم روبرو شد.

دعوت کالدرون از پروین

هنوز چند روزی از حضور کالدرون در ایران نگذشته بود که سرمربی سرخ ها در ملاقات غیر منتظره ای به دیدار علی پروین رفت، دیداری که قبل از برنامه کالدرون در نشست خبری رسمی باشگاه صورت گرفت. در این ملاقات دوستانه که در شرکت پیشکسوتان پرسپولیس انجام شد، سرمربی جدید و سابق پرسپولیس برای اولین بار در ایران با هم ملاقات داشتند.

دعوت کالدرون از اسطوره پرسپولیس

به رسم مهمان نوازی که پروین و اعضای شرکت پیشکسوتان پرسپولیس از کالدرون داشتند، سرمربی آرژانتینی سرخ ها چند روز پیش در تماس تلفنی که با پروین داشت از او برای حضور در اولین بازی پرسپولیس لیگ نوزدهم برابر پارس جنوبی جم دعوت به عمل آورد که پروین ضمن تشکر از کالدرون ،به او اعلام کرد در هفته های بعدی برای تماشای بازی پرسپولیس به ورزشگاه خواهد رفت. در ادامه  کالدرون از پروین دعوت کرد تا تمرین آخر سرخ ها را از نزدیک تماشا کند، مساله ای که با استقبال شماره 7 اسطوره ای پرسپولیس روبرو شد و این دعوت سرمربی پرسپولیس را پذیرفت.

شوخی جالب کالدرون با پروین

در زمان حضور پروین در محل تمرین، او با استقبال گرم و صمیمانه ای از سوی کالدرون و دیگر پرسپولیسی های حاضر در تمرین روبرو شد.  در بدو ورود  پروین در محل تمرین ، کالدرون ضمن خوشامدگویی گرمی به پروین شوخی جالبی با او داشت. کالدرون خطاب به پروین گفت: من می دانم که شما ستاره پرسپولیس هستید اما اینجا لازم نیست بدوید و تمرین کنید، بچه ها به جای شما می دوند، همین که شما اینجا حضور دارید باعث روحیه همه ما است.

پروین از اسطوره آرژانتینی پرسید

در گپ خودمانی و صمیمانه ای که بین پروین و کالدورن صورت گرفت، اسطوره پرسپولیس در خصوص مارادونا هموطن و همبازی سرشناس کالدرون از او سوالاتی را پرسید و کالدرون با روی گشاده در خصوص همبازی قدیمی اش توضیحاتی را برای سرمربی سابق پرسپولیس ارائه کرد.

تمجید کالدرون از فوتبال ایران

در ادامه گفتگوی پروین و کالدرون، سرمربی سرخ ها با اشاره به شناختی که در این مدت از فوتبال ایران و استعدادهای آن پیدا کرده خطاب به پروین گفت: ایرانی ها به لحاظ استعداد فوتبالی، فوق العاده هستند ولی حیف که امکانات برای استفاده کامل از این همه استعداد کافی نیست. یکی از بزرگ ترین امتیازات فوتبال ایران در مقایسه با کشورهای حاشیه خلیج فارس، حضور پرشور هواداران است. در لیگ هایی مثل عربستان، امارات ، قطر و... با آن همه جایزه و امکانات شاید کمتر از 1000 نفر برای تماشای برخی بازی ها به استادیوم بیایند اما اینجا برای یک بازی لیگ دست کم 30 هزار نفر در استادیوم حضور پیدا می کنند که این مساله یک امتیاز بزرگ برای فوتبال ایران محسوب می شود.

قول پروین به کالدرون و پرسپولیسی ها

علی پروین در زمان خداحافظی با پرسپولیسی ها ضمن آرزوی موفقیت برای کالدرون و تیمش خطاب به آنها گفت: من و همه پیشکسوتان پرسپولیس از سما حمایت می کنیم و قول می دهیم که برای موفقیت پرسپولیس هر کاری که از دست مان برآید، انجام دهیم. همه پیشکسوتان عاشق این تیم هستند و اگر هم زمانی انتقادی صورت می گیرد از روی دلسوزی است. ان شااله که پرسپولیس امسال هم در هر 3 جامی که پیش روی خود دارد، موفق و قهرمان شود.

فوتبالی

۳    
آی اسپورت
2019-08-22 17:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر