فهرست
لجبازی آمریکایی؛ جام جهانی بدون ایران و روسیه
لجبازی آمریکایی؛ جام جهانی بدون ایران و روسیه

لجبازی آمریکایی؛ جام جهانی بدون ایران و روسیه

آی‌اسپورت- به دنبال تنش‌های گسترده سیاسی میان آمریکا و روسیه، دولت آمریکا از صدور ویزا برای کشتی گیران روسیه جهت حضور در جام جهانی کشتی آزاد خودداری کرد.

جام جهانی کشتی آزاد در روزهای ۱۸ و ۱۹ فروردین جاری به میزبانی ایالت آیووا در آمریکا برگزار می‌شود. در حالی که پیش از این ایران از حضور در این رقابت‌ها به دلیل مشکلات به وجود آمده در فدراسیون کشتی انصراف داده بود، روسیه نیز به دلیل کارشکنی دولت آمریکا نمی‌تواند در این رقابت‌ها حاضر شود تا با غیبت این ۲ قدرت برتر کشتی جهان، شانس قهرمانی آمریکا در جام جهانی بیش از پیش شود.

به دنبال تنش‌های شدید سیاسی روسیه با آمریکا و چند کشور اروپایی، سفارت آمریکا در روسیه از تعیین وقت مصاحبه برای صدور ویزا خودداری کرد. میخائیل مامیاشویلی رییس فدراسیون کشتی روسیه با بیان این مطلب اظهار کرد: «این اتفاق بدلیل مسائل غیر ورزشی از سوی دولت آمریکا رخ داده و اجازه حضور کشتی گیران روس در جام جهانی آمریکا داده نشد. البته فدراسیون کشتی آمریکا تلاش زیادی برای حل این مشکل و سفر تیم روسیه به آمریکا انجام داد و این اتفاق خللی در رابطه خوب فدراسیون های کشتی ۲ کشور نخواهد داشت.»

 

ایسنا

 
۱ ۳  
آی اسپورت
2018-04-01 22:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
احمدی نژاد درون برانکو
يكشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۵
واژه لجبازی این روزا مختص برانکو لجبازویچه
۴ ۱
ميثم
دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷، ۰۳:۵۶
ربطش به متن خبر چی بود ؟ لجبازتر از همه شمايي
۱
داود
دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۰۸
لجباز برانکوئه که سورپرایزشو رونمایی نکرده هنوز
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر