فهرست
کانگ فونگ انگوینگ؛ شماره ده ویتنام هستم
کانگ فونگ انگوینگ؛ شماره ده ویتنام هستم

کانگ فونگ انگوینگ؛ شماره ده ویتنام هستم

آی اسپورت – کانگ فونگ انگوینگ با تاثیرگذاری روی هر دو گل ویتنام این تیم را در آستانه یک پیروزی بزرگ قرار داده بود که در نهایت با شکست ۳-۲ سرخ‌های شرقی این رویا برای او ناتمام باقی ماند. سماجت بزرگترین مولفه این بازیکن شماره ۱۰ در ترکیب ویتنام محسوب می‌شود که در هر دو صحنه منجر به گل تیمش برابر عراقی‌ها مشهود بود و منتهی به پیشی گرفتن تیمش از مدعی گروه چهارم شد. ستاره‌ای که تصورات فوتبالدوستان کشورش را نیز درباره خودش با یک شکست مواجه کرد و کمتر کسی انتظار چنین درخششی را از سوی او در دیدار اول داشت. با این حال برای بازیکنی که بیشترین گل این کشور را در سال ۲۰۱۸ به نام خود کرده، نشان داد که قادر است به اتفاقات بزرگی در امارات نیز دست یابد.

او اما توانسته از اعتماد غیرقابل عبور پارک به عنوان سرمربی این تیم از دو مهاجم دیگر یعنی فان وان دوک و تین لین عبور کرده و خود را به ترکیب اصلی اثبات کند. با این حال رسانه‌های ویتنامی مشکل بدنی این بازیکن که در دقایق پایانی قادر به ارائه توانایی فنی خود نیست را بزرگترین ضعف او نسبت به دو مهاجم دیگر تیم می‌دانند. با این حال کانگ فونگ با توجه به جاگیری مناسب و قدرت ضربه زنی نهایی خطرناک‌ترین بازیکن این تیم محسوب می‌شود که قادر است با سرعت خارق العاده خود هر مدافعی را با زحمت و اشتباه مواجه کند.

رسانه‌های ویتنامی به روزهای اشتباه می‌کنند که این بازیکن به شدت تحت فشار و انتقادات قرار داشت اما پارکبا اعتقاد ویژه‌اش اکنون نشان داده چرا او بازیکن موردعلاقه‌اش بوده و درست مثل دیدار با عراق قادر است تفاوت‌های بزرگ خود با دیگر بازیکنان ویتنامی را نشان دهد.

 

ایلنا 

۲    
آی اسپورت
2019-01-11 09:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر