فهرست
کریمی با قید ملاحظات فیزیوتراپی در استقلال!
کریمی با قید ملاحظات فیزیوتراپی در استقلال!

کریمی با قید ملاحظات فیزیوتراپی در استقلال!

آی اسپورت - باشگاه استقلال شب گذشته اعلام کرد که با علی کریمی هافبک فصل گذشته سپاهان به طور رسمی و برای مدت یکسال به توافق رسیده و این بازیکن در لیگ برتر، با پیراهن استقلال به میدان خواهد رفت.

نوروزی توپ را به زمین مسئولان باشگاه انداخت

عقد قرارداد با این بازیکن که پیش از این گفته می‌شد با مصدومیتی کهنه روبروست، اما بلافاصله واکنش معاونت پزشکی باشگاه استقلال را در پی داشت. کریمی قبل از عقد قرارداد با استقلال در تست‌های پزشکی ایفمارک شرکت کرد اما نتیجه این تست با اما و اگرهای بسیاری همراه بود تا دکتر امین نوروزی، معاونت پزشکی باشگاه استقلال، که پیش از این هم در خصوص عدم انجام تست پزشکی بازیکنان پیش از عقد قراداد گلایه‌هایی را متوجه مسئولان باشگاه کرده بود، در پستی اینستاگرامی بنویسد: «در پی عقد قرارداد باشگاه محترم استقلال با آقای علی کریمی و طرح بعضی نکات جهت‌دار و با نیت خاص، لازم است توضیحاتی چند را جهت تنویر افکار عمومی و روشن شدن حقیقت اعلام بنماییم. اول آنکه وظیفه ما در معاونت پزشکی در خصوص اعلام وضعیت سلامتی جسمانی بازیکنان بر مبنای ارزیابی و آزمایشات دقیق توسط پزشکان متخصص و موسسه ایفمارک، استوار است و در واقع نوعی تصمیم‌سازی است نه تصمیم‌گیری. تست پزشکی وضعیت بازیکنان را تشریح می‎‌کند و آن مقامی که باید برمبنای این واقعیات تصمیم به عقد قرارداد بگیرد مقام مسئول در باشگاه است. در خصوص آقای کریمی هم آزمایشات دقیق صورت گرفته و تمامی مستندات موجود است و شرایط جسمانی ایشان برای مدیران محترم روشن و تصمیم گیری در زمینه عقد قرارداد یا عدم آن بر عهده کسانی است که قطعا بر سایر امور باشگاه احاطه کامل داشته و بر مبنای مصالح باشگاه، تصمیم نهایی را می‌گیرند و به عبارت بهتر معاونت پزشکی تصمیم‌گیر نهایی نیست. دست آخر باید ادغان داشت که بازیکنان جهت تست پزشکی به این معاونت معرفی و در نهایت نتایج حاصله از ارزیابی و آزمایشات هم عینا در اختیار مقامات مسئول قرار داده می‌شود و اصولا در معرفی‌نامه در خصوص عقد قرارداد یا عدم آن، یا صدور مجوز از سوی معاونت پزشکی یا موارد مشابه سوال نمی گردد کما اینکه چند بازیکن با استقلال عزیز قرارداد بسته‌اند که اصلا آزمایشات پزشکی بر روی آنان انجام نشده و این بیانگر و تاییدکننده این موضوع است که نظر نهایی را مقامات مسئول نقل و انتقالات می‌دهند نه معاونت پزشکی.»

عقد قرارداد با ملاحظات فیزیوتراپی!

ظاهرا مصدومیت علی کریمی واضح و مبرهن‌تر از آن است که قابل پنهان کردن باشد چرا که پندار توفیقی هم بعد از این قرارداد در توضیح آن اینچنین نوشت: «بنا به درخواست آقاي شفر با مشورت كادرفني و برخي از دوستان نزديك‌شان علي كريمي كانديد جذب گرديد. جلسه في مابين سرمربي، مديرعامل، مديربرنامه بازيكن آقاي سعادتي و آقاي علي كريمي و اينجانب از ساعت ٥ بعدازظهر تا ساعت ١١:٣٠ بطول انحاميد. البته ما خواهان قرارداد طولاني مدت بوديم و اصرار هم داشتيم ولي مديربرنامه و بازيكن راضي نشدند. در نهايت آقاي شفر به يكسال رضايت دادند و مفاد قرارداد كاملا مرور گرديد. در همان جلسه با آقاي نوروزي تماس گرفته شد و بازيكن جهت تست‌هاي پزشكي در اختيار ايشان و ايفمارك قرار گرفت. پس از قريب به شش روز نتايج توسط ايفمارك و تيم پزشكي باشگاه به آقاي افتخاري رسما اعلام شد و مشروط به برخي ملاحظات فيزيوتراپي مقرر شد قرارداد نهايي شود. در اين فاصله آقاي شفر هم قرارداد مذكور بصورت مشروط به ملاحظات فيزيوتراپي را تاييد كامل كرده و رسما و كتبي تاييد كردند. بدين ترتيب علي كريمي هافبك باارزش و با اخلاق بمدت يكسال به تيم پيوست. البته كماكان دوستان به ظاهر بي‌غرض با تمام توضيحات به جوسازي و فحاشي ادامه دهند.»

***
با این تفاسیر به نظر می‌رسد بعد از نتیجه تست پزشکی علی کریمی، امین نوروزی مسئولیت کامل عقد قرارداد با چنین بازیکنی را متوجه مسئولان باشگاه دانسته و البته وینفرد شفر که راضی به جذب بازیکنی برای تیمش شده که به گفته توفیقی تحت ملاحظات فیزیوتراپی با استقلال قرارداد بسته است. این در حالی است که نتیجه تست پزشکی مرتضی آقاخان و میثم تیموری هم با وجود توافق با باشگاه، مورد تایید معاونت پزشکی باشگاه نبود تا از میان نفرات جذب شده، تنها تست پزشکی دانشگر مورد تایید واقع شود و این چنین تیموری و آقاخان هم از استقلال دور شوند.

 نود

۴ ۸  
آی اسپورت
2018-07-16 14:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
چس چس پاره پاره
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۵
خخخخ طرف مصدومه این نفهما رفتن باش قرارداد بستن تا دهن این گوسفندا بسته شه خخ تا نیم فصل مصدومه
الهلال 6-2 پیروزی
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۳
یک قلاده لنگی تو سایت چرا باید در باره اس اس نظر بده
ساسان
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
مگه پهلو ننت داشت فیزیوتراپی میکرد خبر دار شدی یابوی لنگی
خربین بابای پیزوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
کریمی منتظرتیم
۵
حسين
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۷
سپاهان خوب بهشون انداخت
منچستر انگلیس..
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۰
برانگوی نادان دو بار همینو میخواست شیلنگ رو گرفت رو برانگو
۵
ساسان
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
لنگ پاره چرا اینقدر از علی کریمی ترسیده قراره قلاده های لنگی رو چیکار بکنه
۹
بیا بیا شاشی 6تایی فوتبال ایران مهدی که نیست ...
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۶
فیزیوتراپیو ما پرسپولیسا تو خونتون انجام میدیم کیسه کش جیگر،وقتی نیستی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر