فهرست
درخواست برانکو؛ خرید نکنید
درخواست برانکو؛ خرید نکنید

درخواست برانکو؛ خرید نکنید

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد فعلا با بازیکنی مذاکره نکنند و او پس از بازگشت به تهران نام نفرات مد نظر برای خرید در نیم فصل را اعلام خواهد کرد. برخلاف نگرانی‌های هواداران و باشگاه پرسپولیس، برانکو با اعتماد به اعضای تیمش اعلام کرد حتی در صورت لغو نشدن محرومیت تیمش مدعی قهرمانی است.

سرمربی پرسپولیس این حرف را در عمل هم ثابت کرده و به گرشاسبی اعلام کرده روند مذاکره با بازیکنان جدید متوقف شود. او گفته با تمدید قرارداد کامیابی نیا فعلا مذاکرات با علی کریمی که دو فصل نقل و انتقالاتی قبلی هم در لیست خریدش بود متوقف شود.

یک مقام باشگاه پرسپولیس با تایید این خبرها به سایت نود گفت: بعد از تمدید با رادوشوویچ، خلیل‌زاده و کامیابی‌نیا و جذب شریفی و شیری طبق خواسته آقای برانکو ایشان اعلام داشته مذاکره دیگری نداشته باشیم. ما فقط مذاکره با سروش رفیعی را ادامه می‌دهیم و به دنبال اتخاذ راهکاری برای به خدمت گرفتن مهدی ترابی در نیم فصل دوم هستیم و آقای گرشاسبی هم با آقای درویش در این خصوص صحبت کرده‌اند. 

بنابر این اظهارات برانکو به باشگاه گفته در بازگشت به تهران جلسه ای با گرشاسبی خواهد داشت و نیازهای تیم را بررسی خواهد کرد. احتمال اینکه برانکو خواهان جذب بازیکن دیگری باشد اندک است.

وی ترجیح می دهد ادامه خریدهای زمستانی را به وقتش و در زمان مناسب بر حسب نیازهای فنی تیم و رفع کمبودها انجام دهد نه اینکه تحت تاثیر فشارهای روانی حاکم بر بازار نقل و انتقالات دست به تصمیم‌گیری و جذب بازیکن زده شود.

برانکو گفته تمرینات باید با حداکثر با ۲۲ تا ۲۴ بازیکن انجام شود و نباید تمرین شلوغ شود و برای تمدید قرارداد همین نفرات امید و جوانان هم به موقع اقدام شود. او در جلسه با گرشاسبی بعد ار بررسی نهایی لیست تصمیمات جدید را اتخاذ خواهد کرد و برای جذب بازیکن و اضافه شدن آنها در زمستان گفته که فعلا بازیکن دیگری مدنظر نیست. پس از نیم فصل باید دید بر اساس مصدومیت‌ها و کمبودهای تیم چه نیازهایی داریم و براساس آن اقدام کنیم.

وضعیت رفیعی هم بعد از جلسه برانکو، گرشاسبی و این بازیکن در باشگاه مشخص خواهد  شد. رفیعی پیشنهاد سپاهان و تراکتورسازی را چون حاضر به عقد قرارداد شش ماهه نبودند رد کرد و احتمال رفتنش به سایپا هم کمتر است. نساجی گزینه اول رفیعی است و او بعد از جلسه با برانکو تیم نیم فصل اول را انتخاب می کند.

ترابی هم اگر سرباز شود با احتساب کسری بسیج حداقل یک فصل باید سرباز باشد و بسیار بعید است که بتواند به اندازه ای کسر خدمت بگیرد که فقط  نیم فصل سرباز باشد.

برانکو نگران جدایی کامیابی نیا هم بود چرا که در این پست با کمبود بازیکن مواجه است و حالا با تمدید قرارداد کامیابی نیا و بازگشت عالیشاه او برای نیم فصل اول دغدغه های کمتری نسبت به دو هفته قبل دارد. این شرایط نشان می دهد مسئولان باشگاه امیدی به رفع محرومیت از نقل و انتقالات هم ندارند.

 

نود

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2018-06-14 01:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
وحید بارساپولیسی
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰
تیم جمع و جور و بی حاشیه و هماهنگ بهترین فرمول هت تریک قهرمانیه .. خدا رو شکر برانکو کاملا آگاهه و باشگاه هم توی دوران خرد ورزی تاریخ خودش قرار داره.. برطرف رقیب هیجان زده بازارو ملتهب نمیکنه و دیوانه وار 20-30 تا بازیکن نمیخره... مست نیست مثل رقیب و به خودش فکر میکنه.. برای سوزوندن رقیب بازارو غارت نمیکنه و سرمایه شو حفظ میکنه.. 11 تا بازیکن آماده و بی حاشیه و 3 تعویض مناسب بهترین راه هست برای گذر ازین بحران ... تیم عالی با ترکیب همگن : بیرانوند-ماهینی-شجاع-سیدجلال-انصاری * کامیابی نیا-نوراللهی - امیری -نعمتی - * علیپور عالیشاه * (رسن منشا مصلح ربیع خواه و همتی و الوان زاده و بوژیدار هم نیمکت تیم) .... مرسی برانکو .. مرسی تیم
___
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۵۴
بهترین کار همینه. خریدهای بدون فکر و جوزدگی و عکس گرفتن تو تایم ! مشخص بلای تیم میشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر