فهرست
فردوسی‌پور دوباره سوژه پرسپولیسی‌ها شد
فردوسی‌پور دوباره سوژه پرسپولیسی‌ها شد

فردوسی‌پور دوباره سوژه پرسپولیسی‌ها شد

آی اسپورت – در دقیقه ۵+۹۰ دیدار پرسپولیس مقابل ماشین سازی که عصر پنجشنبه در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد، اتفاق مشکوکی رقم خورد. در حالی که سرخپوشان با حساب یک بر صفر از میزبان خود پیش بودند، به گل دیگری رسیدند اما داور، این گل را مردود اعلام کرد. در آن صحنه، گادوین منشا توپ را از میانه میدان برداشت و آغازگر یک ضدحمله سریع بود. او با دریبل هایش در فضاهای کوچک، بازیکنان حریف را سر در گم کرد و وقتی به محوطه جریمه نزدیک شد، با یک پاس دقیق به سمت راست، محمدامین اسدی مهاجم جوان تیمش را صاحب توپ کرد. اسدی پس از برداشتن گام های کوتاه، ضربه دقیقی به توپ زد و به گلزنی پرداخت اما کمک داور دوم بازی، این گل را مردود اعلام کرد.

همین موضوع سوژه سبب شد تا هواداران پرسپولیس در فضای مجازی بار دیگر به سراغ عادل فردوسی پور بروند. فردوسی پور در برنامه ۹۰ هفته گذشته صحنه گل مشکوک به آفساید احسان حاج صفی هافبک تراکتورسازی به پرسپولیس را به بوته نقد گذاشت و بارها بر این موضوع پافشاری کرد که گل این تیم صد در صد صحیح بوده و پرسپولیس باید بازی را به تراکتور می باخت. همان زمان، پرسپولیسی ها نسبت به رفتار فردوسی پور اعتراض کردند و این موضوع را به رفاقت او با کارلوس کی روش ربط دادند.

موضوع وقتی پیچیده تر شد که عادل سعی داشت با استفاده از خط کش های مهندسی، قانون پرسپکتیو، قانون خط های موازی و نرم افزارهای مختلف، ادعای خود را ثابت کند. گرچه داود رفعتی رئیس دپارتمان داوری روی خط برنامه رفت و به صراحت گفت: «گل تراکتور آفساید بود و نباید مورد قبول واقع می شد.»

حالا که صحنه گل پرسپولیس مقابل ماشین سازی، شبیه به گل تراکتور به پرسپولیس مشکوک بوده، طرفداران پرسپولیس با انتشار پست هایی در فضای مجازی اعلام کردند در انتظار برنامه ۹۰ هستند و منتظر می مانند تا عادل با استفاده از قانون پرسپکتیو و گونیا و نقاله و سایر ادوات مهندسی، ثابت کند گل پرسپولیس صحیح بوده است!

11
11

۲۸ ۷  
آی اسپورت
2018-11-30 11:14:00
نظر دهید

۷ نظر
احد
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۹
سیاست کشور دست یک اقلیت احمق و متعصب افتاده و هواداری فوتبال هم دست اکثریت احمق و متعصب. این صحنه هیچ تاثیری در نتیجه بازی نداره و نمیشه به عنوان پیراهن عثمان ازش استفاده کرد.
۹
ادوات کشاورزی
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۲
عادل همیشه برا ترتریا دم تکون میده. اونوقتی هم که با سپاهان تو رقابت بودن به صورت واضح میگفت ترتر قهرمان بشه
....
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
گل پرسپولیس صحیح بوده اونوقت خطای علیل زاده رو مهاجم ماشین سازی صحیح نبوده؟!.
آی اسپورت .دیگه یه وقتهایی کار به تابلو بازی میرسه.الان هم تا اعتبار این سایتتون هنوز در دل مردم بی اعتبار نشده حتما جلو یه عده اراجیف نویس که هواداریشون از لنگ تابلو هست رو بگیرید
.
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۸
علیل باباته
یوسف
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۶
پرسپولیسیا به حدی بی منطق شدن که میگن کارشناسی داوری هم نباید علیه شون باشه
این گل بله سالم بوده و به اشتباه آفساید اعلام شده ولی پنالتی دیقه ۱۰ چطور؟ شروع خطای قبل از گل پرسپولیس چطور؟
یعنی تو روزی هم که میگید از داوری ضرر کردید حداقل یه بار بیشترش سود کردید
۷
Mm
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۵
سایت کثیف شما در مورد پنالتی دقیقه ۱۰ که تاثیر گذار بود نظری نداره؟؟؟؟؟؟ الحق که شما خبرناهارها گند زدین تو این فوتبال کثیف حکومتی .
۸ ۱
....
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۵۵
ای برادر.اینقدر این ناهار چرب و چیل بوده که حالا حالاها مزه اش از زیر دندون چند تا میرزا بنویس گشنه گدا در نمیره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر