فهرست
۱۹مصدومیت؛ بیل مادریدی‌ها را خسته کرده
۱۹مصدومیت؛ بیل مادریدی‌ها را خسته کرده

۱۹مصدومیت؛ بیل مادریدی‌ها را خسته کرده

آی اسپورت - در برنابئو از بيل خسته شده‌اند؛ منابع نزديک در باشگاه تاکید دارند كه مسئولان تيم از عدم تعهد بيل و عملكردش در چند بازی اخير خسته شده و همچنين آنها  باور دارند كه بيل منافع شخصی خود را در اولویت قرار داده است. بيل به ولز سفر كرد و می‌خواست مقابل اسپانيا بازی كند اما در نهايت بدليل مصدوميت بازی نكرد و فقط جایزه گلزن‌ترین بازیکن تاریخ ولز در حاشیه بازی به او اهدا شد.

چيزی كه باعث ناراحتی رئال شده این است که او در نيمه دوم بازی مقابل اتلتيكو بدليل مصدوميت خارج شد اما در تست‌های پزشكی مصدومیتی تشخيص داده نشد. بیل در بازی بعدی مقابل زسكا مسکو بازی نكرد و ۲۰ دقيقه مانده به پايان بازی با آلاوز دوباره درخواست تعويض كرد در صورتی كه بازی ۰-۰ بود و باز هم در تست‌های پزشكی مصدومیتی از او دیده نشد. مساله مهم این است که بيل بيشترين دستمزد را می‌گیرد و گران‌ترین خريد تاريخ باشگاه هم محسوب می‌شود.

بعد از جدايی كريسيتانو، بيل رهبر تيم شد اما نتوانست در تیم عملكرد جالبی داشته باشد و چند بازی گل نزد و برخی بازی‌ها را به دلیل مصدومیت از دست داد. منابع خبری مدعی شده‌اند كه بيل در رختكن از بقيه دور است و در زمين به منافع شخصی فكر می‌کند نه تیمی. موندو به نقل از تل مادرید گزارش داد که گرت بيل ولزی ۴ سال است که در مادريد است ولی هنوز اسپانيايی بلد نيست و  طبق گزارش‌ها از زمان پيوستنش به رئال تا کنون ۱۹ بار مصدوم شده.

     
آی اسپورت
2018-10-12 14:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر