فهرست
از لیگ برتر تا جام جهانی؛ پدیده سه ماهه
از لیگ برتر تا جام جهانی؛ پدیده سه ماهه

از لیگ برتر تا جام جهانی؛ پدیده سه ماهه

آی اسپورت - محمد محبی میهمان ناخوانده لیست تیم ملی بود. بازیکنی که وقتی نامش در لیست ویلموتس دیده شد اعتقاد بر این بود که دعوت بازیکنان جوان می‌تواند انگیزه‌ای برای آنها و لیگ باشد! ویلموتس اما نشان داد که هدفش از دعوت محبی انگیزه‌دادن به او نبوده است. ویلموتس روی محبی حساب ویژه‌ای باز کرده بود و مصدومیت دژاگه هنگام گرم کردن هم مزید بر علت شد تا سرمربی بلژیکی بر تصمیمش مصمم‌تر شود و محبی را در ترکیب اصلی قرار دهد. البته باز هم داستان در همین جا تمام نشد و محبی با دو گل نشان داد که حضورش در ترکیب فقط تزئینی نبوده. او اگر کمی خوش‌شانس بود شاید می‌توانست اولین بازی ملی‌اش را با یک هت‌تریک تمام کند.

محبی را می‌توان به نوعی کشف قلعه‌نویی دانست. اگرچه او در لیگ یک بازیکن شناخته‌ شده‌ای بود و حتی توسط کرانچار به تیم ملی امید دعوت شده و البته خیلی زود خط خورد. بازیکنی که در عرض کمتر از سه ماه فاصله لیگ یک را تا تیم ملی بزرگسالان را طی کرده تا ناکامی‌های قبلی از ذهنش پاک شود. بازیکن فعلی سپاهان در لیگ یک صاحب یک رکورد ویژه هم بود. آخرین صعود او با شاهین بوشهر به لیگ برتر در این فصل پنجمین تجربه صعودش است. این بازیکن طعم شیرین صعود به لیگ برتر را در تیم‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید این تیم نیز چشیده  و رکورد ویژه‌ای را به نام خودش دارد.

شماره 20 سپاهانی‌ها که در همین 6 هفته‌ای که از لیگ گذشته توانسته حسابی نامش را برسرزبان‌ها بیندازد و توانایی‌اش را به رخ بکشد حالا با دعوت به تیم ملی راهی جدید را شروع کرده است. راهی که اگر قرار باشد با همین سرعت در آن پیشرفت کند آینده‌ای روشن را پیش رویش خواهد دید.

۹ ۱  
آی اسپورت
2019-10-11 18:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مهرداد
جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۲
خیلی زود قلب هوادارای سپاهانو تسخیر کرد این پسر

#محمدمحبی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر