فهرست
اختلافات دنباله‌دار استراماچونی با باشگاه استقلال
اختلافات دنباله‌دار استراماچونی با باشگاه استقلال

اختلافات دنباله‌دار استراماچونی با باشگاه استقلال

آی اسپورت - هفته گذشته رسانه‌های ایتالیایی از ناراحتی  آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال از مسئولان این باشگاه خبر داده و حتی عنوان کردند که این مربی تا 48 ساعت دیگر برای ادامه همکاری با استقلال تصمیم‌گیری خواهد کرد. در بازی دوستانه استقلال با پیکان نیز او تیم دوم استقلال را وارد زمین کرد تا تنها شکست آبی پوشان در فصل بدنسازی رقم بخورد.

اگر چه مسئولان استقلال از جمله امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استعفای استراماچونی را تکذیب کرده‌اند، اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد اختلاف استراماچونی با باشگاه استقلال همچنان ادامه دارد. این اختلافات به موارد زیادی بازمی‌گردد از جمله بحث نقل و انتقالات، نبود امکانات ابتدایی و ... .

این در حالی است که برخی‌ها اختلاف استراماچونی و باشگاه استقلال را به میلیچ بازیکن کروات مدنظر استراماچونی ارتباط داده بودند اما اختلافات طرفین به این مسئله خیلی ارتباط ندارد و پای مسائل دیگری در میان است.

استراماچونی با فردی به نام امیر سلطانی که این روزها در باشگاه استقلال به صورت مسکوت کارش را انجام می‌دهد، اختلاف زیادی پیدا کرده است. این شخص که مشخص نیست با چه عنوانی در باشگاه استقلال فعالیت می‌کند، وعده‌هایی به استراماچونی داده بود. این دو امروز با یکدیگر نشست داشتند اما جلسه طرفین بی‌نتیجه به پایان رسید.

استراماچونی در تازه‌ترین موضع‌گیری خود به باشگاه استقلال اولتیماتوم داده که اگر شرایط فعلی ادامه داشته باشد در یکی دو روز آینده ایران را ترک می‌کند و هیچ صحبتی با مسئولان باشگاه نخواهد کرد و همه چیز را به وکیلش می‌سپارد.

در صورتی که اختلاف استراماچونی و استقلال حل نشود، بحران بزرگی در آستانه آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر گریبانگیر آبی‌پوشان خواهد شد و حتی وزارت ورزش و جوانان را با یک چالش جدی روبه‌رو خواهد کرد. لیگ برتر پنجشنبه ۳۱ مرداد آغاز می‌شود و استقلال در اولین دیدار خود ساعت ۱۸ روز جمعه اول شهریور در تبریز به مصاف ماشین‌سازی می‌رود.

 

تسنیم

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-08-16 17:30:00
نظر دهید

۲ نظر
نیما
جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۱۴
این بابا چقدر فیس و افاده داره.... انگار قبلا کجا بوده .... تریپ کی روش ورداشته واسه خودش.... از اول هم دنبال کار کردن نیومده بود... در ضمن وعده ها و امکانات ابتدایی هم اسم رمز دلالی است
۷
حرف حساب
جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۱۰
وزارت ورزش رو خوب اومدی!! چون مازیار ناظمی و خود شخص وزیر خرج زیادی برای این عنصر تیپ کردند و حتی بهش قول قهرمانی دادند. انشالله هر سه به زمین گرم بخورند امسال! آمین!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر