فهرست
برزای باز دست منصوریان را گرفت/ فرشته نجات
برزای باز دست منصوریان را گرفت/ فرشته نجات

برزای باز دست منصوریان را گرفت/ فرشته نجات

آی اسپورت- بهنام برزای؛ این نام بازیکنی است که منصوریان مجبور شد یک بار دیگر به تمجید از او بپردازد. بازیکنی که پیش از این هم با گلش، منصوریان را نجات داده و نگذاشته بود نیمکت استقلال از زیرش کشیده شود، یک بار دیگر هم چنین کاری را انجام داد. او البته می توانست چند روز قبل تبدیل به فرشته نجات شود اگر استقلال طی 2 دقیقه ابتدایی وقت اضافه دوم، همه اندوخته اش را برابر نفت از دست نمی داد. حالا دیگر تقریبا محال است اثری از نام بهنام برزای در لیست خروجی استقلال باشد و بهتر است منصوریان هم کمتر به حرفهای خرمگاه درباره شماره 77 گوش بدهد.

 

هفته چهارم

همه چیز برای جلوس دراگان اسکوچیچ آماده بود جز گلی که بهنام برزای زد. بدون گل او، استقلال در باختن هت تریک کرده و در پایان هفته چهارم فقط یک امتیاز داشت اما برزای دقیقه 82 ارسال امید ابراهیمی را به تور دروازه پیکان رساند تا ادامه حضور منصوریان روی نیمکت استقلال رای مثبت بگیرد.

 

هفته پانزدهم

استقلال با وجود ارایه نمایشی عجیب و غریب و فوق العاده از سپاهان عقب افتاده است. کمتر کسی باور می کند مدیران این تیم با هیچ گزینه خارجی و داخلی مذاکره نکرده باشند. باختن به سپاهان می تواند پایان منصوریان باشد ولی بازهم برزای است که دست سرمربی را می گیرد. این بار او دقیقه 2+90 ارسال کاوه رضایی را وارد دروازه سپاهان می کند تا منصوریان بعد از بازی از بدشانسی تیمش بگوید و نمایش زیبایش و امتیازش. برزای برای زدن این گل همه کار کرد؛ او ابتدا با یک ضربه سر در بیرون محوطه جریمه توپ را به رضایی رساند. خودش به درون محوطه رفت و ارسال رضایی را وارد دروازه کرد و دیگر توانی برای شادی بعد از گل به سبک فرهاد مجیدی نداشت.

۵ ۳  
آی اسپورت
2016-12-25 19:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
بهرام
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
کار به جایی رسیده که هواداران کیسه، با یک تساوی به جشن و پایکوبی می پردازند! خخخخ
۸ ۱
siavash
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۱
پارسال یادت رفته بازی رفت استقلالو لنگ داشتین از خوشحالی میمردین؟؟؟؟
۹
قرمزته
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۰۹
خدا رو شکر کیسه و منصور کچل هم قهرمان نیم فصل شدند! خخخ
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر