فهرست
اتفاق ویژه: مستند مافیایی اسطوره بسکتبال
اتفاق ویژه: مستند مافیایی اسطوره بسکتبال

اتفاق ویژه: مستند مافیایی اسطوره بسکتبال

آی‌اسپورت- سرویس «OTT» شبکه کابلی Starz به تازگی سفارش ساخت 4 مستند بدون فیلم نامه را داده. یکی از 4 سفارش این شبکه، مستند 6 قسمتی «Wrong Man» است. این مستند به وضعیت یا سرنوشت شمار زیادی از زندانیان آمریکایی می پردازد که به اشتباه روانه زندان شده اند و مدتی از زندگی خود را در آنجا گذرانده اند. «The Field» دیگر سفارش این شبکه است که به تاریخچه موسیقی هیپ پاپ از زمان شکل گیری تا گسترش آن در جای جای جهان می پردازد.

مستند یک ساعته «In Fashion» به مرور زندگی تعدادی از برجسته ترین طراحان مد در آمریکا می پردازد. البته هنوز جزئیاتی از افراد سرشناس حاضر در این مستند گزارش نشده.  جنگجویان شهر لیبرتی سیتی جنجالی ترین مستند تولیدی استارز است که تهیه کنندگی آن بر عهده لبرن جیمز ستاره «NBA» خواهد بود. این مستند در مورد خانواده های مافیایی محله ای در میامی فلوریدا است. تعدادی از چهره های مطرح ورزش راگبی نیز لبرن جیمز را در تهیه کنندگی این مستند همراهی می کنند.

کریس آلبرچ مدیر شبکه کابلی استارز خبر داده سرمایه گذاری این شبکه بر روی محتوای بدون فیلم نامه می تواند سبب تولید مستندهای ارزشمندی در راستای فهم فرهنگ و تاریخ معاصر آمریکا شود و به نظر می رسد استراتژی جدید این شبکه در تولید محتوا بیشتر به مسائل اجتماعی در تاریخ معاصر آمریکا گرایش داشته باشد.

iptvguide.ir

     
آی اسپورت
2017-11-12 16:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر