فهرست
گزارش لیگ یک؛ همه چیز به سود نساجی
گزارش لیگ یک؛ همه چیز به سود نساجی

گزارش لیگ یک؛ همه چیز به سود نساجی

آی اسپورت – هفته بیست و دوم لیگ یک فوتبال ایران امروز برگزار شد. در مهم‌ترین بازی‌ها فجر سپاسی و خونه‌به‌خونه با هم مساوی کردند. بادران و نفت مسجدسلیمان هم در دقایق تلف شده، 2 امتیاز حساس را در خانه از دست دادند.

ماشین‎سازی تبریز 1-0 راه‌آهن

شاگردان عباس آقایی دومین برد متوالی خود را به دست آوردند. آنها با گل علی‌اکبر فرهنگ در دقیقه 65 حریف قعرنشین خود را شکست دادند و تا رده سیزدهم جدول بالا آمدند. راه‌آهن هم با این باخت با 4 امتیاز در رده آخر جدول باقی ماند.

فجرسپاسی 1-1 خونه‌به‎خونه

دومین آزمون دراگان اسکوچیچ در خونه‌به‌خونه با تساوی به پایان رسید. دو تیم هم امتیاز لیگ یک، در برابر هم امتیازات را تقسیم کردند و با 36 امتیاز در رده‌های چهارم و پنجم قرار گرفتند. با پیروزی نساجی، اختلاف آنها با این تیم به 3 امتیاز افزایش یافت.

اکسین البرز 1-0 برق جدید شیراز

شاگردان علی لطیفی یک بازی 6 امتیازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند. آنها یکی از رقیبان اصلی خود را با یک گل شکست دادند و همچنان در جمع تیم‌های بالانشین جدول باقی ماندند. برق جدید شیراز هم به روند نزولی خود ادامه داد.

مس کرمان 1-1 ملوان

مس با گل دقیقه 86 مقداد اکبرخواه از یک شکست خانگی گریخت. با این تساوی هر دو تیم 31 امتیازی شدند و از امیدهای آنان برای صعود به لیگ برتر کم شد. حالا هر دو تیم باید تلاش کنند تا از سقوط خود به رده‌های پایین‌تر جدول جلوگیری کنند.

نساجی مازندران 1-0 شهرداری ماهشهر

این یکی از شیرین‌ترین پیروزی‌های نساجی بود. از میان 5 تیم بالای جدول، فقط نساجی در این هفته به پیروزی رسید و 4 تیم دیگر با حریفان خود به تساوی رسیدند. حالا نساجی به یک امتیازی بادران رسیده و اگر بازی عقب‌افتاده خود را هم با پیروزی پشت سر بگذارد به رده دوم جدول صعود خواهد کرد.

مس رفسنجان 1-0 گل گهر سیرجان

با گل دقیقه 85 بهرام رشیدفرخی، تیم رفسنجانی به یک پیروزی باارزش دست یافت. حالا این تیم کم کم در حال صعود به رده‌های بالای جدول است و در صورت ادامه این روند شانس صعود به لیگ برتر را هم خواهد داشت.

صبای قم 3-4 ایرانجوان بوشهر

تیم بوشهری در همان 15 دقیقه اول بازی 3 گل زد تا به نظر برسد یک پیروزی آسان در انتظار این تیم است اما صبا در 15 دقیقه پایانی هر 3 گل را جبران کرد و در نهایت ایرانجوان با گل دقیقه 96 به یک پیروزی دراماتیک دست یافت.

بادران 1-1 شهرداری تبریز

شاگردان محمد ربیعی با گل کریم اسلامی از حریف خود پیش افتاده بودند اما در وقت‌های تلف شده گل مساوی را دریافت کردند و 2 امتیاز باارزش را از دست دادند. حالا بادران که می‌توانست صدرنشینی نفت را تهدید کند در آستانه از دست دادن رده دوم جدول قرار دارد.

نفت مسجد سلیمان 2-2 آلومینیوم اراک

شاگردان محمد فکری هم مثل بادران پیروزی خانگی را در وقت‌های تلف شده با تساوی عوض کردند. حالا اگر نساجی بازی عقب افتاده خود را ببرد، به 4 امتیازی نفت خواهد رسید و این کمترین فاصله یک رقیب با نفت، در هفته‌های اخیر خواهد بود.

جدول رده‌بندی

1-نفت مسجدسلیمان 46 امتیاز

2-بادران 40 امتیاز

3-نساجی مازندران 39 امتیاز

4-خونه‌به‌خونه 36 امتیاز

5-فجرسپاسی 36 امتیاز

 

 

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-02-03 16:24:00
نظر دهید

۱ نظر
۶۶۶۶۶۶
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
ب امید خدا نساجی با گلهای فراوان عباس زاده امسال میاد لیگ برتر.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر