فهرست
جنجال و زد و خورد؛ اکشن تازه در لیگ یک
جنجال و زد و خورد؛ اکشن تازه در لیگ یک

جنجال و زد و خورد؛ اکشن تازه در لیگ یک

آی‌اسپورت- بازی روز گذشته تیم‌های گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل حواشی بسیاری داشت. روز گذشته از چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ دسته یک، تیم‌های گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل به مصاف یک‌دیگر رفتند.

این بازی به همان اندازه که برای تعیین صدرنشین لیگ حساسیت داشت، جذاب بود و به اندازه جذابیتش جنجال هم داشت. نبرد دیروز سیرجان تا دقایق پایانی با تساوی ۲-۲ در حال پیگیری بود تا این که داور برای میزبان خطای پنالتی اعلام کرد.

بعد از سوت داور اما ضربه پنالتی به این زودی‌ها زده نشد. بلافاصله پس از اعلام خطای پنالتی، اعتراض بابلی‌ها شروع و فضای بازی جنجالی شد. این اعتراض‌ها که لحظه لحظه در حال افزایش بود، منجر به خروج تیم خونه به خونه از زمین شد. در جریان دعوای ایجاد شده برخوردهای زیادی هم بین بازیکنان دو تیم و حتی حمله به داور و کمک او که پنالتی را اعلام کرده بود، صورت گرفت.

در تقسیم‌بندی حوادث بازی دیروز، پنالتی بحث‌برانگیز، حمله به داور و پرتاب سنگ از سمت سکوها که در فوتبال ما متاسفانه مسبوق به سابقه است، یک طرف و اتفاقات عجیب و کم‌نظیر دیگری که دیروز رخ داد، در سمت دیگر جای می‌گیرند.

دیروز تیم خونه به خونه تعویضی انجام داده که تابلوی داور در هنگام آن بالا نرفته است. همچنین بازیکن این تیم شمالی نیم ساعت پس از پایان بازی در رختکن از داور مسابقه کارت قرمز دریافت کرد. اینها به همراه گرفتن موبایل از خبرنگاری که در حال فیلمبرداری از اتفاقات جنجالی بازی بود، ویژه ترین رخدادهای بازی عجیب و غریب هفته چهارم لیگ دسته یک بوده است.

۱ / ۷

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-09-08 21:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر