فهرست
نمایش نگران‌کننده بوژیدار؛ گل‌های بد
نمایش نگران‌کننده بوژیدار؛ گل‌های بد

نمایش نگران‌کننده بوژیدار؛ گل‌های بد

آی‌اسپورت- دروازه‌بان کروات پرسپولیس امروز در نمایشی ضعیف شاهد ۵ بار باز شدن دروازه‌اش مقابل حریف اسلوونیایی بود. پرسپولیس امروز در دیداری تدارکاتی مقابل حریف اسلوونیایی خود با ۵ گل شکست خورد تا اولین شکست در جدال‌های پیش فصل این تیم ثبت شود. سرخ‌پوشان که در آغاز اردوی پیش فصل خود با نتایج پرگل حریفان تدارکاتی را شکست داده بودند، امروز اما مقابل آلومینیج اسلوونی غافلگیر شدند و شاهد یک شکست دور از انتظار بودند.

برانکو ایوانکوویچ که روز گذشته یک دیدار تدارکاتی برای بازیکنانش در نظر گرفته بود، امروز نیز برنامه فشرده خود را با تمرین بدنسازی با وزنه در نوبت صبح و بعد از آن بازی تدارکاتی مقابل این حریف اسلوونیایی دنبال کرد. اتفاقی که بی تاثیر در این شکست نمی‌توانست باشد.

با این حال نقطه تاریک این بازی را سوای نتیجه می‌توان به عملکرد بوژیدار رادوشوویچ مربوط دانست. گلر کروات سرخ‌پوشان که در میان شایعات مربوط به جدایی احتمالی علیرضا بیرانوند به عنوان گزینه شماره یک و جانشین دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس مطرح شده، در نمایشی باورنکردنی روی حداقل سه گل نقش تماشاگر را ایفا کرد و شاهد ورود ضربات آرام حمله وران حریف به درون دروازه‌اش بود. او روی یکی از گل‌ها نیز با دفع اشتباه آن در محوطه جریمه آن را مهیای ضربه مهاجم حریف کرد تا دروازه‌اش باز شود و نشان داد هنوز با معیارها حضور درون دروازه فاصله زیادی دارد. با این حال عمل‌کرد او را نیز نمی‌توان بی تاثیر از تمرینات فشرده بدنسازی پیش فصل دانست و باید دید در ادامه چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت.

 

ورزش سه

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-07-08 23:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
يكشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۵۸
درود بر باند برج ایران زمین و فردوسی پور و آی اسپورت ،از حالا به بعد شروع شد بزارین تو کار شفر و براتکو . برا اینکه بگین رفیقتون خیلی خوبه ،بس کنید ،یه کم حیا خوبه
۸
بهنام
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۴:۲۲
اخه گلابی مگه فردوسی پور گفته این کارگر کروات دروازبان پرسپولیس باشه
۱
مجیدپرسپولیسی
دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۰۰
خیلی جالبه شما با این همه علم و دانش فوتبالی تون هنوز نمیدونید فلسفه بازی دوستانه چی هست . همین رادو دیروز دروازه اش بسته بود شما چرا به به چه چه نکردید؟ یک دروازه بان هم مثل همه ما انسانه در کمتر از 24 ساعت مجبوره فشارها رو تنهایی تحمل کنه و دو بازی پشت سر هم بازی کنه . صبح هم بدنسازی سنگین انجام بده . چرا شما با این انتقادات احمقانه جلوی کارهای اصولی رو میگیرید؟ شما اگه دشمن نباشید کمتر از دشمن هم نیستید؟ چرا برانکو کیروش و .. از بازی با تیمهای مطرح جهان فرار میکنند؟ بخاطر همین انتقادات احمقانه است . که این شجاعت رو به مربیان و بازیکنان نمیدین که حاضر بشند جلوی تیمهای قوی حتی به قیمت دریافته گلهای زیاد مردم ایران رو حسرت به دل نمونند . خب برانکو میتونست بره اوکراین با تیمهای دسته چندمی بازی کنه همه رو شیش تا هفتا بزنه !! شما هم کف و هورا بکشید عجب تیمهای قوی داریم!! البته یه سری هم به همین راضی نمیشن مسخره میکنند که چرا رفتید با تیمهای ضعیف بازی کردید . این کارهای احمقانه رو تموم کنید لطفا .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر