فهرست
حساسیت کالدرون؛ تک‌ضرب بازی کنید
حساسیت کالدرون؛ تک‌ضرب بازی کنید

حساسیت کالدرون؛ تک‌ضرب بازی کنید

آی اسپورت - گابریل کالدرون تفکرات و تمرینات متفاوتی نسبت به برانکو دارد و در همین ابتدا علاوه بر تغییر ترکیب و سیستم بازی، بازیکنان مورد علاقه برانکو مثل سروش رفیعی و شایان مصلح را کنار گذاشت و تمریناتش نشان می‌دهد شاید محمد انصاری را هم نیمکت‌نشین کند.

برانکو در فوتبال‌های درون‌تیمی به بازیکنانش آزادی عمل می‌داد، ولی بازیکنان باید یک‌ضرب توپ را به گل تبدیل می‌کردند و این موضوع باعث می‌شد شاگردانش جلوی دروازه به جای خودخواهی به پاس گل دادن فکر کنند. اما کالدرون آزادی عمل را گرفته، در فوتبال‌های درون‌تیمی‌اش از بازیکنان می‌خواهد بیش از دو ضرب به توپ نزنند و با این شرایط کار برای آن‌ها سخت شده است.

در تمرین ویژه کالدرون، بازیکنان باید در نیمی از زمین فوتبال فشرده با پاس‌های یک‌ضرب یا دوضرب بازی کنند که این تمرین برای ستاره‌های تکنیکی پرسپولیس دردسر درست کرده و حتی می‌گویند همین تمرین بود که باعث خط خوردن سروش رفیعی از این تیم شد. سروش که بازیکن پابه‌توپ و تکنیکی است، خیلی اهل پاس تک‌ضرب نیست و برخلاف او، بازیکنی مثل محسن ربیع‌خواه که توپ زیر پایش نگه نمی‌دارد، ستاره این تمرین است.

کالدرون نشان داده برخلاف برانکو روی جزئیات حرکت بازیکنان در تمرینات حساس است و حتی به بازیکنان GPS می‌بندد که در زمان برانکو از این خبر‌ها نبود.

 

خبر ورزشی 

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-08-20 08:59:00
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۰۳
استاد gps منصوریان بود که کیسه رو ۶ تایی کرد :))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر