فهرست
دفاع سیانکی؛ بعضی‌ها هم می‌گویند استقلالی‌ام!
دفاع سیانکی؛ بعضی‌ها هم می‌گویند استقلالی‌ام!

دفاع سیانکی؛ بعضی‌ها هم می‌گویند استقلالی‌ام!

آی اسپورت - روز گذشته محمد سیانکی بازی پرسپولیس و پیکان را از شبکه سه سیما گزارش کرد؛ او در این بازی از اصطلاحاتی استفاده کرد تا خیلی ها انگ پرسپولیسی بودن را بر پیشانی اش بچسبانند و در پایان بازی نیز وقتی از مجید جلالی سرمربی پیکان درباره تعداد کم بازیکنان پرسپولیس سوال کرد، او واکنش نشان داد و سیانکی را فرد رسانه ای هوادار پرسپولیس خواند.

  • اینکه من طرفدار پرسپولیس هستم نظر برخی از هواداران فوتبال است و به این دیدگاه احترام می گذارم. اما واقعیت این است که وقتی برای استقلال هم گزارش می کنم برخی می گویند سیانکی استقلالی است.
  • کسی که فوتبال بازی کرده باشد، می داند وقتی بازیکن از آن فاصله و آن زاویه گل می زند، فوق العاده است. حال اینکه دروازه بان اشتباه کرده هم جزئی از فوتبال است. اصلا مگر غیر از این است اگر گلر اشتباه نکند، گلی به ثمر نمی رسد؟ همانطور که روی گل پیکان هم دروازه بان و دفاع پرسپولیس اشتباه کرد. پس باید بگویم گل پیکان گل خوبی نبود؟»
  • من واقعا در همه سال های گذشته از برانکو بی ادبی ندیدم. من که نگفتم او بادانش است تا به کسی بربخورد. گفتم باکلاس است و از نظر من واقعا همیشه باکلاس و باشخصیت بوده است. این را فکر می کنم هر آدمی می تواند روی آن صحه بگذارد.
  • با تمام احترامی که برای همه همکارانم قائل هستم اما من مثل برخی گزارشگرهایی که به تازگی به این عرصه ورود کردند و با ادبیاتی غیرمتعارف گزارش می کنند تا مورد توجه باشند کار نمی کنم. من نه ادبیات بدی در گزارش هایم داشتم و نه هوچی گری کردم. به نظر خودم هم یکی از بهترین گزارش هایی بود که دیروز انجام دادم. هرچند که به نظر منتقدان احترام می گذارم.
  • من می خواستم به جلالی یک مساله را بگویم اما گفتم شاید حرمتش زیر سوال برود. آقای جلالی در مصاحبه هایش می گوید که برایش معما است چرا پرسپولیسی ها که به دنبالش آمده بودند ناگهان با او به عنوان سرمربی قرارداد نبستند. ایشان خودش هم می داند که استقلال و پرسپولیس جایگاه شان با تیم های دیگری که هوادار ندارند فرق می کند. سرخابی ها پیکان و سایپا وصبای قم نیستند. تیمی که طرفدار نداشته باشد، نفس فوتبال را از بین می برد و در این شرایط برخی مسائل طبیعی است.
  • اگر واقع بینانه نگاه کنید، پرسپولیس با بضاعتی که داشت به عنوان نماینده فوتبال مان در آسیا عالی بود. خارج از بحث های رنگی همه ما دوست داشتیم یک نماینده ایران قهرمان شود و فکر می کنم پرسپولیس تا فینال رویایی پیش رفت.
  • ما می شنویم که برخی می گویند وقتی فلان گزارشگر بازی را گزارش می کند تیم ما می بازد یا می برد. تا وقتی نگاه ما این است حاشیه ها هم وجود دارد. این نگاه باید عوض شود. در مجموع اگر کم و کاستی در گزارش هایم وجود دارد، سعی می کنم آن را در اینده جبران کنم.
۸ ۵  
آی اسپورت
2018-11-20 14:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
کیسه کش
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۴
دیگه عالم و آدم میدونن که سیانکی یه کیسه کش دو آتیشه اس
کاج
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
واقعا کیسه کشا از فرط حسادت غیرقابل کنترل شدن خخخخ
۶
آبی
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۸
من طرفدار استقلالم بنظرم دیروز سیانکی کاملا تو گزارشش هوای پرسپولیس رو داشت ولی همونطور که وقتی استقلال پرسپولیس شهرستان بازی میکنن گزارشگرای اونجا کاملا یکجانبه و مغرضانه گلو جررر میدن گزارشگرای تهرانم باید هوای استقلال پرسپولیس رو داشته باشن
مهرداد
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۵۷
دوست عزیز آقای سیانکی شما پرسپولیسی نیستی برادر

شما منفعت طلبی

منفعت شما در اینه که از استقلال و پرسپولیس حمایت کنی
چون اونها طرفداران زیادی دارند

تراکتورسازی و سپاهان و نساجی و ملوان و ... هم از دید شما تفاوتی با پیکان بی طرفدار ندارند

پس سیانکی جان اینقدر نگو من استقلالی و پرسپولیسی نیستم برخدر
۶
nima bagheri
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
اصلا مهم نیست این سیانکی طرفدار چه تیمیه
مهم اینه که بسیار شخصیت نفرت انگیزی داره
و واقعا معلوم نیست با چه رانت و ژن خوبی اومده شده گزارشگر بازی های حساس فوتبالی در صدا و سیمای فاشیستی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر