فهرست
تراکتور؛ صدرنشین مقتدر خارج خانه
تراکتور؛ صدرنشین مقتدر خارج خانه

تراکتور؛ صدرنشین مقتدر خارج خانه

آی‌اسپورت- تراکتورسازی در حالی که تا دقایق پایانی برابر سیاه جامگان متوقف شده بود و رویاهای قهرمانی را دورتر از همیشه می‌دید؛ روی گل دقیقه 89 فرزاد حاتمی توانست هشتمین برد را در یازدهمین بازی خارج از خانه به دست آورد و اختلاف 6 امتیازی با صدر جدول را حفظ کند. شاگردان قلعه‌نویی با این برد نشان دادند همچنان در بازی‌‌های خارج از خانه خطرناک‌تر و قدرتمندتر از بازی‌های خانگی عمل می‌کنند. تراکتورسازی از یازده بازی خارج از خانه 26 امتیاز به دست آورده و قدرتمندانه صدرنشین جدول بازی‌های بیرون از خانه است. قرمزهای تبریز فقط یک باخت، آن هم برابر پرسپولیس صدرنشین در خارج از تبریز داشته‌اند. اگر دقت و تلاش بازیکنان تراکتور در خارج از خانه، در بازی‌های خانگی هم تکرار می‌شد، شاگردان قلعه‌نویی در پایان هفته بیست و دوم بیشتر از این به صدر نزدیک بودند. تراکتورسازی دو سوم بردهای خود را در خارج از خانه به دست آورده؛ و در آماری عجیب از یازده بازی خانگی فقط 4 برد به دست آورده است. اگر تراکتور می‌خواهد همچنان کورسوی امید به قهرمانی را زنده نگه دارد، باید در بازی‌های خانگی باقی مانده متمرکزتر به میدان برود و امتیازات کامل را به دست آورد. در غیر اینصورت پرسپولیس قدرتمند برانکو، از تزلزل تراکتورسازی در خانه نهایت استفاده را خواهد برد.

۳ ۷  
آی اسپورت
2017-02-24 21:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
هواداران متوهم تراکتوری!
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۳۸
به لطف آقای شربتی که داشت کنار تیرک توپ و نظاره میکرد و البته همراهی،که راحت بره تو گل! البته از الطاف کمیته انضباطی هم نگذریم که ماجرای کیانی رو حسابی ماست مالی کردن،صحبت های متوهمانه حاتمی رو نمیشنون،سه تا بازی باید سه صفر میشدن ولی به روشون نیاوردن و.....این داستان ادامه دارد!
۱ ۴
سلام
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۵۲
چقدر عقده داری شما به خدا. از عنوان معلومه، همه جا متن میزاری. معلومه خیلی اذیت شدی.
حاژتقی
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۳۰
آب را بریز روی همان جات که سوخته
۶
حاژتقی
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۳۰
آب را بریز روی همان جات که سوخته
۴
لاببی آبدوغ
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
عابدینی مسئول فدراسیون تو روز روشن 14هفته مانده به پایان لیگ میگه بقیه تیمها زحمت نکشند چرتپولیس اول وآخرش قهرمانه معلوم میشه اراده فدراسیون بر قهرمانی چرتپولیسه و مصادیقش هم هر هفته دیده میشه این هفته اعتصاب بازیکنان نفت با 50درصد دریافتی در حالی که بقیه تیمها کمتر گرفته اند و اعتصاب نمی کنند این از 3امتیاز نفت. هفته قبل بازی سپاهان هم نوبت کمیته داوران بود که کاملا اجرا شد بازی با تراختور هم به قول قلعه نویی دست و پای تراختورو بستند انداختند استخر ،روز بازی هم داور کمک ها ادامه یافت گل اول که آفساید بود مصداق دیگه حمایت، محروم نشدن هواداران چرتپولیس با تخلفات گسترده و پشت سر هم توسط کمیته انظباطی
۶
هواداران توهمی پیروزی
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۴۰
عزم فدراسیون با ماست ما قهرمانیم ، طارمی تو هوا با مگس تصادف نکنه پنالتی نشه صلوات
۷
تیراختور داماریمداکی قانیمدی
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۷:۴۴
قلعه نوعی:
"پرشورها به ما کم لطف هستند. هواداران تراکتورسازی همیشه و در همه حال، ما را تنها نگذاشتند و از ما حمایت کردند، اما ما از آنها گله‌مندیم که چرا به ورزشگاه نمی‌آیند.
ما در لیگ برتر و جام حذفی نتایج خوبی می‌گیریم و مدعی قهرمانی هستیم، اما پرشورها نسبت به ما کم لطف هستند"
با توجه به گلایه های اخیر قلعه نوعی از همه ی هواداران تراختور در کلیه شهرهای آذربایجان خواهشمندم که در این 8 هفته پایانی لیگ (که 4 بازی خانگی خواهیم داشت) با حمایتهای حداکثری خود در استادیوم سهند روحیه ای مضاعف و شوری دوباره به تیم خود ببخشیم و ثابت بکنیم که ما حتی یک لحظه از فکر تیممان غافل نیستیم و همیشه پشت تیممان هستیم و خواهیم بود؛ در واقع ثابت بکنیم که ما داریم نفس به نفس بازیکنان برای اهداف باشگاه میجنگیم و عشق به تیراختور در رگهایمان جاریست پس بیائید این جمعه شعارمان را باهم دوباره در استادیوم سر بدهیم:
سن چاغیرسان گئلرم من، سن یاشا آذربایجان
عیبی یوخدی اولرم من، سن یاشا آذربایجان
وعده دیدار: جمعه 95.12.13  ساعت 17:45 استادیوم حماسه ساز 70 هزارنفری سهند تبریز

۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر