فهرست
عکس بامزه: واکنش توپ‌جمع‌کن به خطا روی شجاعیان
عکس بامزه: واکنش توپ‌جمع‌کن به خطا روی شجاعیان

عکس بامزه: واکنش توپ‌جمع‌کن به خطا روی شجاعیان

آی‌اسپورت- در واپسین لحظات بازی گسترش‌فولاد و سایپا اتفاق عجیبی رخ داد. تیم میزبان که یک کار کمتر هم داشت، درصدد حفظ نتیجه بازی بود. گسترش‌فولاد بازی را دو بر یک پیش بود و و توسط بازیکنان تکنیکی، توپ را به گوشه زمین می‌بردند. اتفاقی که روی اعصاب بازیکنان سایپا بود. در نهایت هم سیامک کوروشی با خطای شدید رو شجاعیان، از داور کارت قرمز مستقیم دریافت کرد. 

نکته بامزه این اتفاق، واکنش توپ جمع کن به خطای سیامک کوروشی است. توپ‌جمع‌کن نگران وضعیت بازیکن تاثیرگذار تیمش بود و اعتراض شدیدی به کوروشی داشت. 

۶ ۹  
آی اسپورت
2017-02-09 17:52:00
نظر دهید

۹ نظر
منتقد
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
کجاش با مزه بود. شما اساتید تبریزی مثل اون تیزهوش های تراکتوری واکنش های اهانت آمیز زیاد دارید نه با مزه...نگارنده ی متن فوق هم جزو اون باهوش های تبریزی هست
فرشاد
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۹
فرهنگشون در همین حده دیگه..
بیشتر از این انتظار نمیره
ساوالان مشکینلی
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
باسلام به افرادی مثل فرشاد چی بگم که هرچی بگم کمه منتظرند حتی با کوچکترین عکس العملی اونم عکس العمل یک بچه به فرهنگ یک ملت توهین کنند آقای عزیز فرهنگ شماها همین توهین و فوحش هاست که برای همه دنیا هم اثبات شده است از توهین به بزرگترین بازیکنان فوتبال دنیا گرفته تابزرگترین شخصیت ها و مفاخر دنیا لااقل از فرهنگ صحبت نکنید که فرهنگ شما فقط توهین و فحشاست.
۶
یوسف
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۵
این منتقد و فرشاد چی میگن!؟ وات د فاز!؟ اسم تبریز که میاد گویا بعضیا پماد لازم میشن! خوبه گسترش رقیب پرسپولیس نیست از بردش انقد ناراحتن! شایدم این دو تا استقلالین!
۳
التماس تفکر
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
تیزهوش های تراکتوری!
فرهنگشون در همین حده!


یا رب روا مدار که گدا معتبر گردد. حتما بامزه قیافه مسلمان و احمدزاده بیبی فیسه؟ یا مثلا بامزه اینه که رضاییان و طارمی مربی خودتونو مسخره میکنن؟ درگیر تر از شما پرسپولیسی ها من تو عمرم ندیدم.

استقلالی ها هر چی باشن منطقی کل کل میکنن. منطقی کری میخونن. شما حتی همونم ندارید.
۴
هادی
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
واقعا متاسفم برخی از هر فرصتی برای توهین به ما تبریزی ها استفاده میکنند... البته معلومه که همه اینها از روی حسادت است... در هر زمینه با وجود تمام کارشکنی ها تو ایران اولیم... مثلا همین فوتبال سه تیم تو لیگ برتر داریم... امکانات و سطح کیفی همین باشگاه گسترش فولاد در حد تیم های ترکیه و برخی تیم های اروپایی است.
۴ ۲
منتقد
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
سه تیم با سه بازیکن بومی ... استعداد فوتبال ندارید ...عین رفیقاتون. ..عربا
۲
یوسف
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۴
جناب منتقد کریم باقری، سیروس دین محمدی، اسماعیل هلالی، فرشباف، نریمان جهان، ... ترک نیستن!؟ البته شایدم حق با شماست! بالاخره اینا همونایین که زیر توهینای قومیتی شما به آذربایجان برای تیمتون توپ زدن و دم نزدن و خیلیاشونو شما هم ترک نمیدونین!
۱
ساوالان مشکینلی
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۹
سایت isportبه نظر من بهترین سایت ورزشی ایرانه ولی به نظر من نباید مطالبی را که باعث تنش قومی می شود و نظرات کاربرانی که توهین و رگه های توهین در آن دیده می شود را ارئه دهد زیرا دودش به چشم کشور ایران می رسد. به نظر من سایت باید مطالب فنی و فوتبالی را ارائه دهد.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر