فهرست
گزارش تصویری: بازیکنان گرانقیمت‌چین
گزارش تصویری: بازیکنان گرانقیمت‌چین

گزارش تصویری: بازیکنان گرانقیمت‌چین

آی اسپورت- باشگاه های چینی با قرارداد های گرانقیتی بازیکنان خارجی را به تیم خود جذب می‌کنند. چلسی دیروز (جمعه) اعلام کرد با انتقال اسکار برزیلی به سوپر لیگ چین موافقت کرده است. تیم فوتبال شانگهای، ۶۰ میلیون یورو برای این جا به جایی پرداخت کرد که این قرارداد، گران ترین در تاریخ این کشور به حساب می آید.در ادامه به گرانترین بازیکنان خارجی لیگ چین اشاره می شود.

هالک

این بازیکن برزیلی در سال ۲۰۱۶ زمانی که در زنیت سن پترزبورگ بازی می کرد، روسیه را به مقصد چین ترک کرد و با قراردادی ۵۵ میلیون یورویی به شانگهای پیوست.

الکس تکسیرا

 

تکسیرا بازیکن شاختار دونتسک در سال جاری با قراردادی  ۶۰ میلیون یورویی به جیانگسو سونینگ چین پیوست.

جکسون مارتینس

 

مارتنیس به عنوان یک خرید خوب در سال ۲۰۱۵ به اتلتیکومادرید پیوست اما در این باشگاه موفق نبود و در نهایت پس از چند ماه تصمیم گرفت در لیگ چین بازی کند. قراردادش با گوانژو ۴۲ میلیون یورو ارزش داشت.

رامیرس

 

رامیرس برزیلی یکی دیگر از بازیکنان چلسی بود که لیگ برتر انگلیس را ترک کرد و جیانگسو سونینگ را انتخاب کرد. او در سال جاری با قراردادی به ارزش ۲۸ میلیون به این تیم پیوست.

الکسون

 

الکسون دیگر بازیکن برزیلی که در شانگهای بازی می کرد، به گوانژو پیوست. این جا به جایی برای تیم چینی ۱۸.۵ میلیون یورو هزینه برداشت.

ژروینیو

 

ژروینیو زمانی که با هبی چین قرارداد بست، در رم بازی می کرد. ارزش قراردادش ۱۸ میلیون یورو بود.

پائولینیو

 

پائولینیو دیگر بازیکن برزیلی است که در این فهرست دیده می شود. او در تاتنهام بازی می کرد که تصمیم گرفت در ادامه لیگ چین را برای بازی انتخاب کند. گوانگژو برای این بازیکن ۱۴ میلیون هزینه کرد.

فردی گوارین

 

گوارین کلمبیایی در سال جاری با قراردادی به ارزش ۱۳ میلیون یورو از اینتر به شانگهای پیوست.

دمبا با

 

او آخرین نفر در این فهرست است. بازیکن بشیکتاش به شانگهای پیوست و ارزش قراردادش ۱۳ میلیون یورو بود.

۱    
آی اسپورت
2016-12-24 18:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر