فهرست
واکنش تند علی کریمی به ادعای مجازی بعضی آبی‌ها
واکنش تند علی کریمی به ادعای مجازی بعضی آبی‌ها

واکنش تند علی کریمی به ادعای مجازی بعضی آبی‌ها

آی اسپورت - از همان موقع که علی کریمی کل‌کل‌های اینستاگرامی خودش را با هواداران استقلال شروع کرد، پیش‌بینی می‌شد که اختلافش با آبی‌ها شدیدتر شود. تا این حد که حالا استقلالی‌ها او را مقصر اتفاق اخیر می‌دانند. اتفاقی که دیروز بر سر مزار مرحوم غلامحسین مظلومی افتاد و معلوم نشد چه کسانی روی سنگ قبر او رنگ پاشیدند. این حرکت بسیار زننده واکنش خیلی‌ها را به همراه داشت. از برادرش پرویز مظلومی که گفت هرطور شده این مسئله را پیگیری می‌کند تا علی کریمی که در کانال رسمی‌اش این کارها را غیرانسانی دانست.

اما این پایان کار نبود. در فضای مجازی بعضی از صفحه های منتسب به هواداران استقلال، پست های تندی را علیه کریمی منتشر کردند و از کلمه ای علیه کریمی استفاده کردند که روزی رسانه ها مدعی بودند آن را محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس گفته است؛ ام الفساد. آنها اعتقاد داشتند کریمی عامل تحریک فرد یا افرادی بوده که باعث شدند به بهشت زهرا (س) بروند و آن اقدام غیر انسانی را انجام دهند.

این اتفاقات باعث شد تا علی کریمی در کانال شخصی اش واکنش تندی نشان دهد؛ نه تنها علیه بعضی هواداران استقلال بلکه علیه مدیرعامل سابق قرمزها هم موضع گیری کرد. کریمی ابتدا چنین متنی را منتشر کرد: «اگر اين ادمهايى كه ميان شناسنامه خانوادگى خودشون رو وا ميكنن و ادعا ميكنن من ام‌الفساد هستم، در جوابشون فقط اين جمله را ميگم در مقابل شما بى هويت ها افتخار ميكنم به ام الفساد بودنم.» کریمی در ادامه تکست دیگری هم منتشر کرد: «همون كسى كه به من اين حرف را زد الان يك پرونده قطورى داره كه نميدونم عمر قد ميده به اون رسيدگى كردن يا نه!»

به نظر می رسد این قصه سر دراز دارد و کری خوانی و کل کل هواداران استقلال و علی کریمی به این زودی ها به پایان نمی رسد.

 

 

منبع: خبرآنلاین

۳ ۳  
آی اسپورت
2016-10-07 09:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حمید
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
اگه این بابا ام افساد نبود، هر مدیر عاملی باهاش کار کرده نمی گفت علی کریمی مشکل داره.
از بس سوادش هم پایینه و میترسه تو صحبت کردن سوتی بده که یادمه هیچ وقت با رسانه های مصاحبه نمیکرد.
الان چند وقته زبون وا کرده ولی مشخصه از صحبت کردنش چند کلاس سواد داره.

۲ ۱
میثم
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۲
فرهاد مجیدی شما خوبه خخخ
۲
tytuut
جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۶
ام الفساده اين بشر ...مرده شورش رو ببرن آقاي بي اخلاق !!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر