فهرست
پرسپولیسی‌ها قرارداد اسپانسر را فسخ می‌کنند؟
پرسپولیسی‌ها قرارداد اسپانسر را فسخ می‌کنند؟

پرسپولیسی‌ها قرارداد اسپانسر را فسخ می‌کنند؟

آی اسپورت - طی چند هفته اخیر مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس شرایط سختی را برای مدیریت، بازیکنان و کادرفنی به وجود آورده است. از همین رو شنیده می شود در جلسه فردای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس قرارداد مجری اسپانسری، تبلیغات و درآمدزایی فسخ شده و با تصویب هیات مدیره اسپانسر جدید مشغول به کار می شود.

شرکت مجری اسپانسری باشگاه پرسپولیس قرار بود دوشنبه گذشته مبلغی نزدیک به 2 میلیارد به حساب باشگاه واریز کند که این اتفاق نیفتاد تا مدیرعامل باشگاه نتواند نسبت به تعهداتی که برای بازیکنان لحاظ کرده بود، عمل کند.

گفته می شود این شرکت طبق قرارداد و تعهدی که داده بود، می بایست از روزی که ایرج عرب به عنوان مسئول باشگاه هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت 21 میلیارد پرداخت می کرده است اما از آن روز تا حالا این شرکت واسطه تنها 6 میلیارد پرداختی داشته است.

طی روزهای اخیر جلساتی با مسئولان این شرکت برگزار شد تا طرفین به توافق برسند اما گفته می شود مدیران شرکت اسپانسری پرسپولیس به وعده های خود عمل نکرده و مدعی شده اند که مابقی 15 میلیارد مورد تعهدشان را در دوران گرشاسبی پرداخت کرده اند. هرچند که آنها با علم بر این موضوع که گرشاسبی بخش زیادی از این قرارداد را پیشخور کرده قول داده بودند که 21 میلیارد پرداخت کنند اما از این موضوع سرباز زده و حالا با باشگاه به مشکل خورده اند.

طبق شنیده ها روزی که ایرج عرب سرپرستی باشگاه پرسپولیس را برعهده گرفت تنها 7 میلیون تومان در حساب باشگاه پول بوده است و همین مساله دردسرهای زیادی را برای او به وجود آورد. قرار است ظهر فردا با تایید هیات مدیره قرارداد شرکت واسط اسپانسر پرسپولیس فسخ شده و با یک شرکت جدید به عنوان اسپانسر باشگاه برای سال آینده قرارداد امضا کند.

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-04-23 20:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۱۷
امیدوارم نوشدارو بعد از مرگ سهراب نباشه. خدا کنه از شر این اسپانسر مشترک خلاص بشیم. پولا همش خرج استقلال شده
۸
امیرعباس
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۳۸
بزودی دکتر سلطانی فر وارد میشه و حل میکنه مشکلات تیم محبوبشو!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر