فهرست
خشم ستاره‌های بارسا از رئیس
خشم ستاره‌های بارسا از رئیس

خشم ستاره‌های بارسا از رئیس

آی‌اسپورت-  در داستانی که به یکی از ملا‌ل‌آورترین سوژه‌های بازار نقل و انتقالات تابستان امسال تبدیل شده است، آینده نیمار نه تنها مشخص نشده است بلکه به نظر هم نمی‌رسد که در آینده‌ای نزدیک تکلیف او مشخص شود چرا که هر سه طرف این معادله، رئال مادرید، بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مالک این بازیکن، ذره‌ای حاضر نیستند از موضع خود برای تصاحب این بازیکن برزیلی با کمترین هزینه یا ضرر ممکن کوتاه بیایند. طولانی شدن این داستان اما نه تنها حوصله هواداران را سر برده بلکه دیگر کاسه صبر بازیکنان کلیدی بارسلونا را هم لبریز کرده و باعث شده که آنها نارضایتی و خشم خود از این وضعیت را به گوش رئیس باشگاه خوسپ ماریا بارتومئو برسانند.

با توجه به اینکه نیمار خودش تا حدودی اعتراف کرده که دوست دارد به تیمی که دو سال پیش آن را ترک کرده برگردد، چندان تعجب ندارد که ستاره سابق سانتوس هنوز ارتباط خود را با تعدادی از دوستان سابقش در بارسلونا حفظ کرده باشد. 

اگرچه نام این بازیکنان فاش نشده اما گفته می‌شود نیمار به این بازیکنان خبر داده بالاترین پیشنهادی که بارسلونا تا الان برای خرید او از پاری‌سن‌ژرمن ارائه کرده تنها نزدیک به ۱۴۰ میلیون یورو بوده یعنی نزدیک به ۸۰ میلیون یورو کمتر از آنچه که دو سال پیش بابت فروش این بازیکن از PSG‌ گرفت. 

پاریسی‌‌ها اما به گرفتن همان ۲۲۲ میلیون یورویی که بابت خرید نیمار خرج کرده‌اند هم راضی نیستند و می‌گویند نیمار را تنها در ازای ۲۵۰ میلیون یورو می‌فروشند و برای‌شان فرقی نمی‌کند ارزش واقعی این بازیکن در بازار کنونی چقدر است. پیشنهاد بارتومئو که قطعاً باشگاه‌های انگلیسی آن را مضحک توصیف خواهند کرد، در رختکن بارسلونا هم نتوانسته نظر کسی را جلب کند و بازیکنان این تیم هم دیگر از تعلل رئیس‌شان برای ارائه پیشنهادی که این ماجرا را خاتمه دهد، خسته شده‌اند و فکر می‌کنند او به اندازه کافی برای برگرداندن نیمار تلاش نمی‌کند. 

این در حالی است که گفته می‌شود بارتومئو در پایان فصل گذشته به بازیکنان تیم وعده داده هر کاری لازم باشد انجام می‌دهد تا نیمار را برگرداند و حالا در محقق کردن آن وعده ناکام مانده است. به نظر بازیکنان ارشد بارسلونا اما ارائه پیشنهاد ۱۴۰ میلیون یورویی برای بازیکنی مانند نیمار قطعاً اقدامی نیست که بارتومئو با آن بتواند ادعا کند تمام تلاشش را برای عمل به قولش انجام داده است. 

در همین حال ورود رئال مادرید به رقابت برای خرید نیمار هم دردسرهای بارتومئو را دوچندان کرده است و هرچه به ۱۱ شهریور که پایان بازار تابستانی لالیگا است نزدیک می‌شویم، فشار روی او بیشتر هم می‌شود. به دغدغه‌‌های او، باید رابطه خوب فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید با ناصر الخلیفه رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را هم اضافه کرد چون این دوستی ممکن است در نهایت موجب شود رئیس قطری PSG‌ ترجیح دهد بازیکنش را به رئال مادرید بدهد تا بارسلونا. فعلاً بارسلونا هنوز گزینه اول نیمار است اما شاید او برای اینکه از پایتخت فرانسه فرار کند، مجبور به تن دادن به هر تصمیمی شود. 

منبع: مارکا

 

۳    
آی اسپورت
2019-08-25 03:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر