فهرست
مورد ویژه پرسپولیس و برانکو؛ طلسم دفاع راست
مورد ویژه پرسپولیس و برانکو؛ طلسم دفاع راست

مورد ویژه پرسپولیس و برانکو؛ طلسم دفاع راست

آی اسپورت – از زمانی که برانکو سرمربی پرسپولیس شد تا به حال، انتخاب مدافع راست برایش چالش بوده و معمولاً در این انتخاب‌ها، به غیر از این فصل، موفقیت‌هایی هم داشت و چه بسا اگر یکسری حواشی رقم نمی‌خورد، پرسپولیس برای همیشه می‌توانست سمت راست دفاع خودش و تیم ملی ایران را بیمه کند. در این گزارش سعی می‌کنیم مدافعان راست پرسپولیس زمان سرمربیگری برانکو را بررسی کنیم.

محمدرضا خانزاده؛ قبل از حضور برانکو در تیم بود و زمان سرمربیگری یحیی گل‌محمدی، مدافع فیکس سرخ‌ها به شمار می‌رفت. او بار‌ها در سمت راست به بازی گرفته شد، اما چون یک مدافع ایستا بود، کانال سمت خودش را در زمان حمله از کار می‌انداخت.

بابک حاتمی؛ قرار بود ستاره سرخ‌ها باشد، اما خیلی زود نشان داد به سیستم بازی پرسپولیس حتی نزدیک هم نیست.

علیرضا نورمحمدی؛ برای سه بازی مدافع راست بود که جواب نداد و به قلب دفاع برگشت.

مهدی جعفرپور؛ هرگز نتوانست در حد پرسپولیس ظاهر شود و خیلی زود از لیست برانکو خط خورد.

حمیدرضا علی‌عسگری؛ توانایی بازی در سمت راست خط دفاع را داشت، اما حضور برانکو با افت شدید این بازیکن به لحاظ فنی همراه شد تا از جمع سرخپوشان جدا شود.

رامین رضاییان؛ با حضورش دل همه هواداران را روشن کرد. او بهترین گزینه برای حضور در پرسپولیس بود و از همان جا به تیم ملی رسید، اما قدر موقعیتی که برای خود ساخته بود را ندانست و وارد حواشی پیچیده‌ای شد تا خیلی زودتر از آنچه تصور می‌شد، از پرسپولیس جدا شود.

حسین ماهینی؛ با اینکه به عنوان کاپیتان تیم در فصل شانزدهم به پرسپولیس برگشت، اما تعداد بازی‌هایی که در آن ستاره شد، از تعداد انگشت‌های یک دست هم عبور نکرد. با این حال، ماهینی همواره مورد اعتماد برانکو بود تا حدی که به خاطر ماهینی، رامین رضاییان نیمکت‌نشین می‌شد.

صادق محرمی؛ جوان، پرانرژی، سرعتی و خوش‌تکنیک. زود به پرسپولیس آمد، زود ستاره شد و خیلی زود هم از جمع سرخپوشان رفت تا رؤیاهایش را در دیناموزاگرب دنبال کند. البته او مدتی است از ترکیب اصلی تیمش در کرواسی خارج شده، اما این شانس برایش وجود دارد که سال‌ها در اروپا توپ بزند. فوتبال صادق زیر نظر برانکو ارتقای فنی چشمگیری داشت.

فرشاد احمدزاده؛ برای چند بازی، برانکو از بس دستش خالی بود، به اجبار به این بازیکن بازی داد. فرشاد البته دفاع چپ، وینگر راست و چپ و مهاجم تیم هم بود. او که در ابتدای فصل پرسپولیس را رها کرد، دیگر شانسی برای بازگشت ندارد.

شجاع خلیل‌زاده؛ در این فصل آن‌قدر اوضاع به هم ریخت که پرسپولیسی‌ها مجبور شدند از او در این پست بازی بگیرند. انصافاً شجاع نشان داد حتی در سمت راست هم می‌تواند مهره قابل توجهی برای سرخ‌ها باشد.

سیامک نعمتی؛ مدافع راست جدید پرسپولیس شده بود ولی مصدوم است و بازی امروز را از دست داد.

سعید حسین‌پور؛ مدافع جوان سرخ هاست که در دیدار مقابل تراکتورسازی برای دقایقی در دفاع راست به بازی گرفته شد و به خاطر استرس، نتوانست به اندازه کافی درخشش داشته باشد.

 

خبر ورزشی 

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-11-29 12:20:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرم
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۱
اشکال نداره پس ربیع گاو این وسط چکاره هست؟ میذارتش دفاع راست اگه دفاع راستم نشد به جای بانشاد منقاروند میذارتش تو دروازه. خلاصه برانکارد یه درصدی باید یه جوری جواب حق دلالی های پرداخت شده از طرف ربیع گاو رو بده دیگه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر