فهرست
کاوانی در فهرست ۴ هم‌تیمی منفور زلاتان
کاوانی در فهرست ۴ هم‌تیمی منفور زلاتان

کاوانی در فهرست ۴ هم‌تیمی منفور زلاتان

آی اسپورت - مایکل سیانی، بازیکن تیم فوتبال لس‌آنجلس گلکسی آمریکا فاش کرد که هم‌تیمی سابقش دراین تیم، زلاتان ابراهیموویچ به او گفته از بازی کردن در کنار ادینسون کاوانی در تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن چندان لذت نمی‌برده است. ابراهیموویچ در فاصله سال‌های 2012 تا 2016 در پاری‌سن‌ژرمن بازی کرد و یک سال پس از او کاوانی هم به این تیم ملحق شد. این دو نفر زوج موفقی را در خط حمله پاری‌سن‌ژرمن تشکیل دادند اما رابطه شخصی‌شان با یکدیگر تعریفی نداشت و حتی در یک مقطع کاوانی به این موضوع اعتراف کرد.

سیانی هم این موضوع را به نقل از زلاتان تأیید کرد. بازیکن تیم لس‌آنجلس گلکسی به رادیو مونت‌کارلو اسپورت گفت: «اگر شما زیادی با کاوانی صمیمی شوید، ایبرا خوشش نخواهد آمد. در آن واحد شما نمی‌توانید با هر دوی این افراد رابطه‌ای صمیمانه داشته باشید. زلاتان به من گفت زمانی که در پاری‌سن‌ژرمن بازی می‌کرد، رابطه‌اش با لوران بلان (سرمربی پیشین PSG) خوب بود و تنها کسی که در آن تیم چشم دیدنش را نداشت، کاوانی بوده است. او به من گفت که در تمام دوران بازیگری‌اش تنها سه یا چهار هم‌تیمی داشته که از آنها متنفر بوده و یکی از آنها هم کاوانی بوده است.»

کاوانی مدت کوتاهی پس از انتقالش از ناپولی به پاری‌سن‌ژرمن به رسانه گفت؛ مسائلی در رابطه‌اش با ابراهیموویچ وجود دارد که باید برطرف شوند. ابراهیموویچ 4 فصل پیش از پاری‌سن‌ژرمن جدا شد و به منچستریونایتد پیوست و از آنجا هم به لس‌آنجلس گلکسی رفت و در پایان قراردادش به میلان برگشت. کاوانی اما هنوز برای پاری‌سن‌ژرمن توپ می‌زند.

۱    
آی اسپورت
2020-05-07 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر