فهرست
کدام استقلالی به کادر فنی کمک می‌کند؟
کدام استقلالی به کادر فنی کمک می‌کند؟

کدام استقلالی به کادر فنی کمک می‌کند؟

آی اسپورت - پس از شکست استقلال در دیدار با پرسپولیس و بعد از آن تساوی با ذوب‌آهن در اصفهان، زنگ خطر با صدای بلندتری برای آندره‌آ استراماچونی به صدا درآمد. جلسه‌ای که استراماچونی با امیرحسین فتحی در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار کرد و صحبت‌هایی که از طرف اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال (در گفتگو با یکی از رسانه‌ها که گفت صبر باشگاه استقلال اندازه دارد) عنوان شد همگی حکایت از آن داشت که باشگاه خیلی برای استراماچونی و نتایج خوب احتمالی‌اش منتظر نمی‌ماند. در همان روزها، آندره‌آ استراماچونی که همچنان اصرار داشت رحمان رضایی برای دستیاری‌اش باید به کادر فنی اضافه شود وقتی با مخالفت چند باره کادر مدیریتی باشگاه مواجه شد ترجیح داد برای ورود به مسابقات بعدی از بازیکنان بزرگ‌تر تیم همفکری بگیرد.

شنیده‌ها از اردوی تیم استقلال حاکی از این است که استراماچونی با صدا زدن سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری و البته وریا غفوری نشست‌های متعددی پیش از دیدار با گل ریحان و پس از آن قبل از گل‌گهر سیرجان برگزار کرد. استراماچونی در این جلسات درباره وضعیت درونی تیم و شرایط تک‌تک بازیکنان سؤال می‌کرد و اینکه کدام نفرات از هر نظر (روحی و جسمی) آمادگی صددرصدی دارند؟ ستاره‌های باتجربه‌تر استقلال نیز با اعلام این مسائل نکات مهم را به استراماچونی متذکر شده‌اند. اینکه فلان بازیکن بازی نکند بهتر است یا ذخیره فلان پست شرایط بهتری نسبت به نفر اصلی دارد. اقدامی مثبت که خیلی از مربیان به آن عادت دارند. استراماچونی هم که در دیدار با گل ریحان از این تجربه مثبت یک برد روحیه‌بخش در دیداری ۱۲۰ دقیقه‌ای به دست آورده بود قبل از دیدار با گل گهر نیز همان کار را تکرار کرد، اما نکته جالب توجه در این بین مشورت برای تعویض بازیکن با یکی از بازیکنان تیم بود.

شنیده‌ها از درون تیم استقلال مشخص می‌کند استراماچونی در هر دو دیدار اخیر استقلال برای انجام برخی تعویض‌ها از یکی از اعضای تیم مشورت گرفته و با تأکید همان فرد که البته جزو نفرات کادر فنی نیست بازیکن تعویض کرده است. تعویض‌هایی که البته جواب هم داده و استراماچونی نیز از این اقدام خود خرسند شد چرا که معتقد است از کسی در امور هدایت تیم مشورت می‌گیرد که خطر نشستن جای خودش را ندارد! چرا که به طور مشخص استراماچونی پیش از ورود به ایران به شدت نسبت به این موضوع که در ایران دستیاران ایرانی پس از مدتی جای سرمربی خارجی را می‌گیرند، ترسیده است!

۱    
آی اسپورت
2019-10-14 19:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر