فهرست
سردار آزمون؛ سوژه انتقال‌های فرضی
سردار آزمون؛ سوژه انتقال‌های فرضی

سردار آزمون؛ سوژه انتقال‌های فرضی

آی اسپورت- ويارئال. اين تازه‌ترين نامی است كه در بازارِ نقل و انتقالات، به نام سردار آزمون پيوند خورده و به عنوان مقصد احتمالی اين بازيكن معرفي می‌شود. رسانه‌های اروپايي، مهاجم ايراني روستوف را جايگزين الكساندر پاتو در تركيب ويارئال می‌دانند تا سردار براي چندمين بار، روي كاغذ به بازي براي يك تيم مطرح اروپايی نزديك شود.

پس از درخشش سردار در جام ملت‌هاي آسيا، رسانه‌‎ها با آب و تاب زيادي از علاقه آرسن ونگر براي جذب او خبر دادند. پيراهن توپچی‌ها در تصويرهای ساختگی بر تن سردار رفت اما در واقعيت، باشگاه لندنی هرگز حركتی براي خريد آزمون انجام نداد. از چند ماه قبل، يورگن كلوپ هم به جمع مشتريان فرضی بازيكن ايرانی اضافه شد. درخشش سردار در دو مسابقه بزرگ با آتلتی و بايرن‌مونيخ، اين باور را ايجاد كرد كه طلسم انتقال او به يك ليگ مطرح اروپايی خواهد شكست اما واضح بود كه ليورپول حتي در روزهای غيبت ساديو مانه هم به سراغ سردار نخواهد رفت. بعد از فروكش‌كردن هياهوی ليورپول، خبری عجيب درباره انتقال آزمون به بارسلونا مطرح شد و مرزهاي كمدی رسانه‌اي را جابجا كرد. تصور اينكه باشگاهي با در اختيار داشتن پاكو آلكاسر به عنوان ذخيره دائمی در پست نوك حمله، قصد به خدمت گرفتن مهاجم روستوف را داشته باشد، آنقدر محال بود كه حتي خود سردار نيز در فضای مجازی نسبت به آن واكنش نشان داد و به اين نكته طنزآميز اشاره كرد كه اين روزها حتي از گنبد هم پيشنهاد ندارد.

با اين وجود رسانه‌ها دست از سر اين بازيكن برنداشتند و اين بار از ويارئال، سراب تازه‌ای براي آزمون ساختند. سردار پتانسيل و استعداد بازی براي تيم‌هاي درجه يك اروپايي را دارد اما ظاهرا او تا امروز به جاي مديران و مربيان باشگاهی در اروپا، روزنامه‌نگاران اين قاره را به خودش علاقه‌مند كرده. تا امروز، فتوشاپ تنها پيوند دهنده مهاجم تيم ملی و تيم‌های درجه يك اروپايي بوده.

 

۱۲    
آی اسپورت
2017-01-31 16:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر