فهرست
این پروفسورها را از کجا آورده‌اید؟
این پروفسورها را از کجا آورده‌اید؟

این پروفسورها را از کجا آورده‌اید؟

آی اسپورت – ویدئویی از ملکی عضو ارشد هیات مدیره استقلال دست به دست می‌شود درباره تفاوت بارسلونا و استقلال که نشان می‌دهد با چه ذهنیتی این بزرگواران وارد فوتبال می‌شوند. ملکی که عضو ارشد هیات مدیره استقلال است، واقعا مشخص نیست در یک سال و اندی اخیر دقیقا چه کرده است برای استقلال. در مسائل مالی که حوزه تخصصی اوست، افتخاری اخیرا گفته بود به کمک او قراردادی 53 میلیاردی بسته شده اما اوضاع مالی تیم این رقم را با تشکیک مواجه می کند ولی آنچه درباره او عیان بوده ، ماجرای دعواهای مربوط به برنامه 90 و علیرضا منصوریان و سایر اتفاقات بود که سال قبل به بحرانی بزرگ بدل شد.

درباره ماجرای سوپرجام هم که گفته شده او کسی بوده که به عنوان نماینده تام الاختیار تیم چیزی گفته تا سندی باشد برای اینکه استقلال را بازنده دربی برگزار نشده، آن هم 48 ساعت قبل از مسابقه اعلام کنند. حالا ویدئوی منتشر شده از حرف های ملکی در برنامه شبکه خبر درباره اینکه استقلال و پرسپولیس از تیم های بزرگ دنیا هم مهم تر هستند چون مثلا بارسلونا فقط در بارسلونا (بارسلون منظور استاد است ) بارسلوناست و وقتی برود مایورکا دیگر بارسلونا نیست!

غیر از ایرادهای قواعدی که در ساختار جمله اش وجود دارد، یک نکته مهم در خود دارد. اینکه دوستان واقعا بعد از دو سال حتی فوتبال را نمی شناسند که این قدر شعاری سخن می گویند. اینکه قیاس های اشتباه می کنند ، جملات سخت به کار می برند و خودشان هم نمی دانند دقیقا چه می گویند ، برای برانگیخته کردن احساسات هواداران است اما به خوبی نشان می دهند که فوتبال را نمی شناسند . بالاخره در هر دوره ای مسئولان پست گرفته در ورزش کشور از این دست بزرگواران زیاد به ورزش می آورند. این بار قرعه به نام آقای ملکی افتاده که از مدیران بانکی است. راستی واقعا نظام بانکی را هم همینگونه اداره می کنید دوست بزرگوار؟

 

خبر آنلاین

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2018-09-14 10:00:00
نظر دهید

۴ نظر
444
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۰۸
فتحی از ملکی هم بدتره
آرش6
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۰
اوضاع نظام بانکی رو نگاه کن

تازه فوتبال ویترین یه کشوره همچین نخبگانی توش هستند ببینید پس پرده چه خبره

مثلا آقای توفیقی متخصص بستن قرارداد های نفتی و گازیه وقتی تو استقلال که ویترین و جلوی چشمه یه قرارداد درست نبسته

ببین تو صنعت نفت و گاز چه قرارداد هایی بسته که صداش هم در نمیاد
nima bagheri
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
میان سوتی پیدا کنن خودشون سوتی بدتر میدن برادر به اون شهر واقع در کاتالونیا هم میگن بارسلونا تقریبا فقط خیابانی و چند نفر دیگه تو ایران میگن بارسلون :))) اسم اون شهر مثل باشگاهش بارسلونا است نه بارسلون ای خدااااااااااا
۹
امیرعباس
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
متاسفانه دو حالت دارد یا اقایان نمی دانند که این بابا پرت است و به او پست می دهند که این نشانه جهل و بی کفایتیست یا می دانند که این دیگر نشانه خیانت و تعمد در خرابکاریست !هرچه باشد فاجعه است!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر