فهرست
باز هم حمله کینگ جیمز به ترامپ؛ او نمی‌داند!
باز هم حمله کینگ جیمز به ترامپ؛ او نمی‌داند!

باز هم حمله کینگ جیمز به ترامپ؛ او نمی‌داند!

آی‌اسپورت- در درگیری‌های لفظی دنباله‌دار بین ترامپ و بازیکنان NFL و NBA لبرون جیمز ستاره تیم کلیولند اظهار کرد که ترامپ از ورزش برای ایجاد تفرقه بین آمریکایی‌ها استفاده می‌کند. جیمز که پیش از این ترامپ را یک مفت خور خوانده بود؛ دوباره درباره رفتارهای ناشایست و نژاد پرستانه ترامپ در قبال ورزشکاران آمریکایی اظهار نظر کرد. او  در کنفرانس خبری خود درباره ترامپ، گفت‌: آن چه که من را ناراحت می‌کند این حقیقت است که او از ورزش برای ایجاد فاصله و تفرقه بین ما استفاده می‌کند. ورزش فوق‌العاده‌ است. ورزش می‌تواند کارهای زیادی برای افراد مختلف از نژاد و رنگ و مذهب مختلف انجام دهد. ورزش می‌تواند بیش از هر چیز انسان‌ها را به هم نزدیک کند. من تا زمانی که در این زمینه  فعالیت دارم نمی گذارم یک نفر با هر قدرتی و با هر تاثیری از ورزش برای ایجاد تفرقه استفاده کند.

 ترامپ یکی از قدرتمندترین افراد در جهان است و نمی‌داند که چه قدرتی برای رهبری آمریکا دارد: ترامپ نمی‌داند که چه تعداد از بچه‌ها در آمریکا با هر نژادی به رییس‌جمهور آمریکا نگاه می‌کنند تا از طریق او تشویق شوند. این باعث می‌شود که من بسیار از این شرایط ناراحت شوم.

جیمز در پاسخ به این جمله ترامپ که گفته بود زانو زدن در هنگام پخش سرود ملی ارتباطی به نژاد ندارد و احترام به کشور است، گفت‌: این کار بی‌احترامی به پرچم و مردم کشور نیست. این مربوط به برابری و آزادی بیان‌ می‌شود.

این مردم آمریکا هستند که کشور را اداره می‌کنند نه یک نفر:  آمریکا آزاد است؛ اما هنوز هم ما مشکلاتی داریم. زمانی که این مشکلات پیش می‌آید باید کنار هم باشیم، زیرا این مردم هستند که کشور را اداره می‌کنند نه یک نفر. مطمئنم که او این کار را نمی‌کند.

۶    
آی اسپورت
2017-09-27 18:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر