فهرست
ایران به قلب آسیا زد
ایران به قلب آسیا زد

ایران به قلب آسیا زد

آی اسپورت - بیایید با هم یک قرار کوتاه‌مدت بگذاریم، یک قرار ۴۸ ساعته برای لذت بردن از فوتبال... می‌دانیم سخت است، اما برای چند ساعت انتخاب اسکوچیچ و انتخابات فدراسیون فوتبال را فراموش کنیم و تمام سعی و هدف و تمرکزمان را بگذاریم روی بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا تا با هم مثل گذشته از فوتبال لذت ببریم.

بیایید امروز و فردا برای چند ساعت یادمان برود ورزش ایران فیلتری دارد که علی دایی از آن عبور نمی‌کند، اما دراگان اسکوچیچ از آن رد می‌شود! بیایید برای چند ساعت فراموش کنیم اگر یکی از اهالی فوتبال – یک بزرگ مثل دادکان – بخواهد رئیس فدراسیون شود، باید از اعضای مجمع که روی هم ۱۰ نفر‌شان هم فوتبالی به مفهوم واقعی کلمه نیستند، ۱۰ امضا جمع کند! امروز و فردا برای چند ساعت از یاد ببریم اتاقی که کی‌روش در آن می‌نشست، در آن ساختمان پک که برای ساختنش زحمت کشید، حالا در اختیار دراگان اسکوچیچ است و دراگانی که حاضر بود در آبادان ۱۰ ماه از ۱۲ ماه سال کار کند و فقط ۱۴۰ هزار دلار بگیرد، حالا در تهران ۴ ماه در سال کار می‌کند و ۲۰۰ هزار دلار می‌گیرد!

برای چند ساعت تمام این حرص‌خوردنی‌ها را دور بریزیم و از فوتبال لذت ببریم. امروز از استقلال و شهرخودرو در آسیا و فردا از پرسپولیس و سپاهان... ۴ نماینده فوتبال ایران امروز و فردا به قلب آسیا می‌زنند، با دست‌های نسبتاً خالی، با پشت‌های بدون پشتوانه، با فوتبالی که در آستانه ورشکستگی است، اما ما دوست داریم همچنان از تماشای این فوتبال لذت ببریم. دوست داریم جوانان شایسته فوتبال ایران برای چند ساعت، امروز و فردا حس غرور را به ما برگردانند. آهای استقلال، آهای پرسپولیس، آهای سپاهان، آهای شهرخودرو، ما می‌خواهیم چند ساعت از فوتبال لذت ببریم، کمک‌مان می‌کنید؟! 

 

خبر ورزشی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-02-10 10:59:00
نظر دهید

۱ نظر
#باید_خون_گریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_ح_غفوری_و_ممباقر_باشد
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸، ۱۲:۳۳
لطفا دست های خالی تیم پیروزی و سپاهان رو برای ما مشخص کنید.
متشکرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر