فهرست
دستاورد بزرگ منصوریان
دستاورد بزرگ منصوریان

دستاورد بزرگ منصوریان

آی اسپورت - انگيزه كنترل شده يكى از عوامل اصلى موفقيت استقلال در بازی دیروز بود. استقلال با استراتژى پرس از ميانه ميدان بازى را شروع كرد و با محدود كردن ارتباط بين مسلمان و رفيعى تيم پرسپوليس را به فضاهاى كنارى زمين هدايت کرد. بدین ترتيب بازى عمقى و خطرناك پرسپوليس كه معمولا با سرعت دنبال مى شد تبديل به يك بازى عرضى و خارج از تخصص پرسپوليسى ها شد و شاگردان منصوریان با استفاده از سرعت بسيار خوب در نيمه اول كار را تمام كردند.
بازيكنان استقلال در اين مسابقه به خوبى نسبت به وظایف خود توجيه بودند و دو عنصر حمايت و سرعت در هر دو فاز بازى بخوبى به اجرا در آمد و نهايتا استقلال در ديدارى كه لياقت پيروز شدن را داشت به يك پيروزى ارزشمند و حياتى دست يافت.
كادر فنى پرسپوليس با غيبت كاميابى نيا تصميماتى اتخاذ كردند كه نتيجه اين تصميمات مى تواند تجربه خوبى براى آينده اين تيم باشد.حضور ماهينى و احمدزاده در پستهاى غير تخصصى در چنين ديدار حساسى و تعويض رامين رضاييان در شرايطى كه توانمندانيهاى اين بازيكن با توجه به عقب نشينى و خستگى بازيكنان استقلال در نيمه دوم مى توانست به تيم پرسپوليس كمك كند جاى تعمق دارد.
كيفيت بازى پرسپوليس تحت تاثير توازن و تعادل تيمى استقلال در دفاع قرار گرفت و سرعت تيم استقلال در ضد حملات يكبار ديگر ضعف اين تيم در انتقال به دفاع را در آستانه رقابتهاى آسيايى نمايان ساخت . چناچه بازيكنان پرسپوليس قادر به ايجاد بازيهاى كوچك سه در مقابل دو و دو در مقابل يك را در زمين بزرگ توأم با سرعت داشتند احتمالا شانس اين تيم براى موفقيت بيشتر بود.
و در پايان اين نمايش دفاعى استقلال و استفاده از ضد حملات براى على منصوريان كه مدت زیادی محكوم به بى برنامه بودن شده بود دستاورد بزرگى است!

 

۲۲    
آی اسپورت
2017-02-13 08:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر