فهرست
پنجمین دیدار 2دوست/ منصوریان به دایی نمی‌بازد
پنجمین دیدار 2دوست/ منصوریان به دایی نمی‌بازد

پنجمین دیدار 2دوست/ منصوریان به دایی نمی‌بازد

آی اسپورت – علیرضا منصوریان و علی دایی روز سه‌شنبه برای پنجمین بار در قالب دو سرمربی لیگ برتری به مصاف هم خواهند رفت. با توجه به شرایط دو تیم نفت و استقلال و به دلیل اینکه دو تیم در لیگ برتر شانس چندانی برای قهرمانی و گرفتن سهمیه آسیا ندارند، این شاید حساس‌ترین تقابل این دو نفر باشد که همواره روابط دوستانه و صمیمانه‌ای با هم داشته‌اند. در 4 مصاف قبلی یک برد برای منصوریان و 3 تساوی به دست آمده است.

لیگ چهاردهم

اولین رویارویی منصوریان و دایی در هفته اول لیگ چهاردهم به عنوان سرمربیان نفت و پرسپولیس رخ داد. در آن بازی دو تیم به تساوی 1-1 رسیدند و پیام صادقیان برای پرسپولیس و غلامرضا رضایی برای نفت گل زدند. این تنها تقابل این دو در لیگ چهاردهم بود و در بازی برگشت علی دایی جایش را به حمید درخشان داده بود.

لیگ پانزدهم

در این فصل منصوریان همچنان سرمربی نفت بود اما دایی هدایت صبای قم را بر عهده گرفته بود. در بازی رفت، دو مربی به تساوی 1-1 رسیدند اما بازی برگشت حکایت دیگری داشت. در این بازی با درخشش علی قربانی و ارسلان مطهری، نفت موفق شد 3-1 صبا را شکست دهد تا تنها برد منصوریان در برابر علی دایی رقم بخورد.

لیگ شانزدهم

مثل لیگ چهاردهم این بار هم دو مربی در هفته اول به مصاف هم رفتند. اما این بار دایی سرمربی نفت بود و منصوریان هدایت استقلال را بر عهده داشت. در این بازی استقلال با گل جابر انصاری پیش افتاد اما ارسلان مطهری این گل را جبران کرد تا سومین تساوی دایی و منصوریان هم رقم بخورد.

     
آی اسپورت
2016-12-18 16:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر