فهرست
استقبال پرسپولیسی‌ها از تعویق لیگ
استقبال پرسپولیسی‌ها از تعویق لیگ

استقبال پرسپولیسی‌ها از تعویق لیگ

آی اسپورت - طبق اعلام ستاد مبارزه با شیوع کرونا، لیگ برتر با یک هفته تأخیر برگزار خواهد شد. فصل بیستم لیگ قرار بود از روز 10 آبان کلید بخورد و در این راستا، عصر روز دوشنبه گذشته سازمان لیگ نیز ساعت و ورزشگاه محل برگزاری هفته‌های اول و دوم را به اهالی فوتبال اعلام کرد ولی صبح دیروز (سه‌شنبه) بود که با ابلاغ محمداسد مسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی شروع مسابقات لیگ برتر بیستم به تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ موکول شد.

با این حال، پرسپولیسی‌ها منتظر رقم خوردن این اتفاق بودند زیرا یحیی گل‌محمدی بارها به زمان شروع لیگ معترض بود و اعتقاد داشت بعد از فشار شدیدی که بازیکنان این تیم در قطر متحمل شدند، شروع رقابت‌های لیگ می‌تواند بدن بازیکنانش را با افت شدیدی مواجه کند. به همین خاطر او از مدیران باشگاه خواست نامه‌نگاری کرده و سوپرجام روز 5 آبان را به تعویق بیندازند که این موضوع با موافقت تراکتور همراه شد و آن دیدار به نیم‌فصل موکول شد اما حالا سازمان لیگ مجبور شد بازی‌های هفته نخست را از روز 10 آبان به 16 آبان منتقل کند و این موضوع، تغییرات عمده‌ای در تقویم سازمان لیگ به وجود می‌آورد.

به هر حال یحیی و شاگردانش قطعاً از این تغییر خوشحال و شاد هستند زیرا ایجاد فاصله بیشتر برای استراحت و تمرینات با حضور همه بازیکنان می‌تواند شرایط پرسپولیس را بهبود ببخشد. با اینکه دیروز قرار بود بازیکنان ملی‌پوش در محل تمرین حاضر شوند اما فقط دو نفر آمدند و همچنین پرسپولیس کامل نیست و با همه بازیکنانش تمرین نمی‌کند. ایجاد تغییر در زمان بازی‌ها می‌تواند به سود سرخپوشان پایتخت باشد و آنها اصلاً از این موضوع ناراحت و نگران نیستند که قرار است با کمی تأخیر، لیگ را استارت بزنند.

بد نیست بدانید با توجه به شرایط چهار فصل اخیر پرسپولیس و همچنین صعود این تیم به فینال آسیا پس از جذب هفت بازیکن جدید، همچنان می‌توان سرخپوشان پایتخت را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ بیستم خطاب کرد. به همین علت، یحیی گل‌محمدی اصلاً دوست ندارد تیم تحت هدایتش، امتیازات هفته‌های نخست را به خاطر خستگی بازیکنانش از دست بدهد. 

 

میزان 

 

     
آی اسپورت
2020-10-22 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر