فهرست
دکه آنلاین: روز طلسم شکنی
دکه آنلاین: روز طلسم شکنی

دکه آنلاین: روز طلسم شکنی

آی اسپورت – با توجه به اینکه بعد از بازی ایران و کره تعطیلی بود و طبیعتا هیچ روزنامه ای منتشر نشد، امروز جلد تمام روزنامه های ورزشی به پیروزی بزرگ تیم ملی مقابل کره اشاره داشته.
از خبر ورزشی شروع می کنیم که خبر خوبی برای طرفداران برانکو و کی روش دارد. اینکه قرار است با وساطت پروین، باقری و پیروانی، سرمربی تیم ملی با سرمربی پرسپولیس آشتی کند. فقط با توجه به آنکه احتمالا این آشتی کنان در ماه عزیز محرم اتفاق می افتد، امیدواریم بعضی آقایان به این مساله اعتراضی نداشته باشند و به وزارت ورزش نروند. البته ما تحت هر شرایطی از نامه های علی آقای مطهری استقبال می کنیم.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 24 مهر

روزنامه گل پیش بینی کرده که با توجه به درخشش رضاییان جلوی کره و پاس گل او، شاید برانکو در بازی امروز مقابل نفت بالاخره کوتاه بیاید و چند دقیقه ای به مدافع ملی پوشش بازی دهد. باید دید طلسم بازی نکردن رضاییان در پرسپولیس امروز شکسته می شود یا نه.

روزنامه گل
روزنامه گل 24 مهر


پیروزی، حضور سید جلال در تیم منتخب فرانس فوتبال را روی جلد برده و با توجه به بازی امروز پرسپولیس و نفت، اظهار امیدواری کرده که پرسپولیس بالاخره بتواند نفت را ببرد و طلسم چندین ساله نبردن این تیم را بشکند.

روزنامه پیروزی
روزنامه پیروزی 24 مهر

همشهری ورزشی هم مصاحبه ای از سردار روی جلد برده که دلیل گل نزنی اش را مشکلات شخصی عنوان کرده. این روزنامه با اشاره به بازی امروز پرسپولیس و نفت سراغ وحید امیری رفته و از قول بازیکن فصل گذشته نفت نوشته که دل خوشی از تیم سابقش ندارد چرا که آنها هنوز طلب او را نداده اند.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 24 مهر

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-10-15 10:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر