فهرست
سوژه آنلاین:  بر دشمن پرسپولیس لعنت!
سوژه آنلاین: بر دشمن پرسپولیس لعنت!

سوژه آنلاین: بر دشمن پرسپولیس لعنت!

آی اسپورت – سوژه آنلاین امروز را از اتفاقات حاشیه ای بازی تیم ملی مقابل کره شروع می کنیم. در شرایطی که بانوان ایرانی کماکان اجازه حضور در استادیوم های فوتبال را ندارند، خانم های خارجی به راحتی می توانند بازی تیم هایشان را در استادیوم آزادی و سایر ورزشگاهها ببینند. در چنین شرایطی یک بانوی ایرانی کره ای تماشاگر ویژه دیدار تیم ملی مقابل کره بود. این شخص با انتشار عکسش در استادیوم آزادی به این نکته اشاره کرده که جای زنان ایرانی در ورزشگاه، خالی بوده است.

بانوی ایرانی در استادیوم آزادی
بانوی ایرانی در استادیوم آزادی
 

شرح این عکس عجیب را هم به نقل از 11 نیوز بخوانید: یک دختر کره ای که سه شنبه شب در ورزشگاه آزادی حضور یافته بود، پیغام عجیبی برای کارلوس کیر وش داشت. او که همراه پدر ایرانی و مادر کره ای اش در ورزشگاه آزادی حضور یافته بود، از طرفداران پرسپولیس است و درگیری چند وقت اخیر کیروش و برانکو این دختر طرفدار پرسپولیس را به شدت ناراحت و عصبی کرده است.او با متنی که روی آن نوشته شده بود"بر دشمن پرسپولیس لعنت" میزان حمایت خود از برانکو و پرسپولیس را به کی روش نشان داد.البته به نظر می رسد ۴ شکست متوالی کره برابر ایران همراه با کی روش بر میزان نفرت این دختر کره ای از سرمربی تیم ملی ایران، افزوده است!

 

پیغام هوادار کره ای به کی روش
پیغام هوادار کره ای به کی روش
 

از وقتی که منصورخان پورحیدری در بیمارستان بستری شده، علیرضا منصوریان یکی از افرادی بوده که زیاد به پدر استقلال سر زده. منصوریان هر بار که به دیدار پورحیدری می رفت، عکسی از خودش و منصورخان منتشر می کرد اما دفعه آخر خبری از عکس گرفتن نبوده. نامه نیوز دلیل این موضوع را حجم بالای انتقاد از سرمربی استقلال به خاطر انتشار عکسهایش در کنار پورحیدری عنوان کرده است.

منصوریان و پورحیدری
عیادت منصوریان از پورحیدری
 

برای آنهایی که می گویند لیگ ایران کیفیت پایینی دارد و سطح آن را با لیگ محلات مقایسه می کنند! یک پاسخ دندان شکن به سبک اسپانیایی داریم. مانوئل فرناندز دروازه بان اسپانیایی ماشین سازی که تا همین چند ماه قبل جلوی بارسا و سایر تیم های لالیگایی بازی می کرد، در گفتگو با یک سایت خارجی درباره لیگ ایران گفته: فکر کنم فوتبال ایران رفته رفته خودش را به سطح جهانی برساند و خیلی از بازیکنان خوب ایران برای ادامه فعالیت به لیگ ایران بیایند. لیگ ایران کیفیت خوبی دارد. هیجان زیادی بین هواداران فوتبال است. تماشاگران خوبی به ورزشگاه می‌روند و امکانات و زیرساخت‌های خوبی در لیگ ایران است. تجربه حضور در لیگ ایران برای من خیلی مثبت بوده است." مونیز در بخش دیگری از مصاحبه اش به این نکته هم اشاره کرده که یادگرفتن زبان فارسی آن هم در تبریز برایش سخت است چون مردم تبریز، به جز فارسی به زبان ترکی هم صحبت می کنند.

مانوئل فرناندز مونیز
مانوئل فرناندز مونیز

 

 

کد خبر: 9408

۳ ۲  
آی اسپورت
2016-10-13 10:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
برزو
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
خخخ! تيم قحطي بود فقط همين مونده بود كره اي ها بيان طرفدار لنگپوليس بشن! اسطورشونم لابد سوشاست! راستي از شيث و نصرتي چيزي ميدونن؟
۲ ۱
شاهین
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
بسوز کیسه کش :)))))))))))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر