فهرست
پوشکاش آرنا؛ بمب بیولوژیک ۲۰ هزار نفره؟
پوشکاش آرنا؛ بمب بیولوژیک ۲۰ هزار نفره؟

پوشکاش آرنا؛ بمب بیولوژیک ۲۰ هزار نفره؟

آی اسپورت - درحالیکه در روزهای گذشته بسیاری به هواداران دو تیم بایرن مونیخ و سویا هشدار داده بودند که با توجه به شرایط اپیدمی کرونا حضور آنها در ورزشگاه برای تماشای دیدار سوپرجام اروپا بسیار خطرناک بوده و حکم حضور در یک بمب بیولوژیک را دارد ولی شب گذشته ۲۰ هزار نفر از هواداران دو تیم بی توجه به این هشدارها به پوشکاش آرنا رفتند و بازی تیمهایشان را از نزدیک تماشا کردند.

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد هواداران بدون رعایت فاصله اجتماعی در نزدیکی هم هستند هر چند مشخص است که تعداد هواداران سویا بیشتر از هواداران بایرن مونیخ است.

قبل از مسابقه هم فیلمهایی منتشر شد که نشان می داد هواداران سویا سوار بر هواپیما و در حال عزیمت به مجارستان در حال جشن و پایکوبی هستند. اما بعد از آنکه مقامات آلمانی هشدار دادند حضور در پوشکاش آرنا در حکم نشستن در بمبی بیولوژیک خواهد بود باشگاه بایرن مونیخ دو سوم بلیتهای در اختیارش را پس داد و در نتیجه مجارستانی‌های بیشتری فرصت حضور در ورزشگاه را پیدا کردند.

باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرده تا شنبه شب به هوادارانش که در ورزشگاه پوشکاش آرنا حضور داشته اند این فرصت را می‌دهد که از تست کرونای رایگان برخوردار شوند. بایرن مونیخ یک محوطه برای انجام این تستها در ورزشگاه آلیانز آرنا تاسیس کرده و قرار است در آن از این گروه از هواداران تست رایگان کرونا بگیرد. باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرده در صورتیکه نتیجه تست کرونای هواداری منفی باشد او نیازی به قرنطینه چهارده روزه نخواهد داشت.

۱    
آی اسپورت
2020-09-25 13:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر