فهرست
فرصت خوب تراکتور برای رسیدن به صدرنشین‌ها
فرصت خوب تراکتور برای رسیدن به صدرنشین‌ها

فرصت خوب تراکتور برای رسیدن به صدرنشین‌ها

آی اسپورت - اگرچه پدیده این هفته هم بازی خود مقابل سپیدرود رشت را برد و سپاهان یک بازی عقب افتاده با ذوب‌آهن دارد اما توقف پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان فرصت خوبی را در اختیار تراکتورسازی قرار داده است. در حال حاضر تراکتورسازی در جدول رده‌بندی ۳۳ امتیازی است و می‌تواند با برد مقابل سایپا در بازی فردا به ۳۶ امتیاز و دو امتیازی پرسپولیس، پدیده و سپاهان برسد. بر این اساس شاگردان جورج لیکنز خوب می‌دانند که با برد مقابل سایپا می‌توانند مسیر خود برای کسب عنوان قهرمانی را هموار کنند. تراکتورسازان که در نیم فصل دوم تا اینجا ۷ امتیاز کسب کردند حالا به دنبال آن هستند تا روند خوبشان را ادامه دهند و با کم کردن فاصله‌شان با تیم‌های بالای جدول شرایط بهتری برای قهرمانی در لیگ هجدهم پیدا کنند.

تراکتورسازی در بازی رفت هم سایپا را در تبریز یک بر صفر شکست داد و با توجه به اینکه سایپایی‌ها قبل از این مسابقه هیچ تمرینی انجام ندادند، شرایط خوبی در اختیار سرخ‌پوشان آذربایجان قرار گرفته تا موفقیت دیگری را کسب کنند. دیدار سایپا و تراکتورسازی ساعت ۱۶ فردا در ورزشگاه شهدای شهر قدس تهران برگزار می‌شود.

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-02-23 21:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
قارتال
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۴۵
برنده ی بازی روز جمعه بین تراختور و سپاهان قهرمان لیگ برتر میشه.
ساوالان/اردبیل
يكشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۰۹
درجواب قارتال !

قهرمان لیگ برترایران نه درمیدان سبز بلکه درپشت میزهاودراطاق دربسته تعیین میشوند!کسیکه درگوش ایستاده بوده میگوید:امسل قهرمان لیگ وحذفی،ازبین دوتیم پرسپولیس وسپاهان خواهدبود.......
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر