فهرست
چه کسی به شفر یاد داد علیه ایران حرف بزند؟
چه کسی به شفر یاد داد علیه ایران حرف بزند؟

چه کسی به شفر یاد داد علیه ایران حرف بزند؟

آی اسپورت - مصاحبه اخیر وینفرد شفر سرمربی سال قبل استقلال علیه فوتبال و جامعه ایران بقدری تند و مداخله جویانه است که بخش های عمده از آن امکان انتشار در خبرگزاری‌های داخلی را ندارند. نکته اما این است که سرمربی آلمانی یک تیم اماراتی چطور به خود اجازه می دهد چنین عباراتی را درباره قوانین داخلی یک کشور به کار ببرد و خواهان تعلیق فوتبال ملی کشوری شود که حالا آنجا کار نمی کند. این مربی آلمانی که تا پیش از حضور در استقلال به دلیل سن بالا و شرایط جسمی اش توان کار در تیمی را نداشت ، تقریبا بی کار مانده بود که توسط چند تاجر ایرانی مقیم دبی که دوستی دیرین با او داشتند به تیم معرفی شد.

حالا این مربی حرف های تندی زده که احتمالا برای تسریع روند شکایتش از استقلال است اما این گفته ها برای کسی که می گویند به بسیاری از رفتارهایش در جذب بازیکنان خارجی می شود پرداخت و برای تک به تک آنها پرونده شکایتی تشکیل داد یا برای مدرک تقلبی پسرش این امکان وجود دارد که او را تحت تعقیب قرار داد، چرا چنین اجازه ای به خود می دهد؟ چه کسی او را تحریک کرده است؟ پسرش که مغز متفکر کنار اوست یا تاجرهایی که بعد از ایران برایش در امارات تیم جور کرده اند؟ این ها وظایفی است که استقلال باید پیگیرشان شود و از طریق شکایت بین المللی با این مربی آلمانی برخورد و او را جریمه و محکوم کند.

 

خبرآنلاین 

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-10-15 11:47:00
نظر دهید

۲ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۳۰
طبیعی که نوچه های کیرووش که برای رهبری کلی دستبوسی می کرد از این حرفها عصبانی بشن:))
از حرفهای تلخ شفر عصبانی شوید و در این عصبانیت بمیرید آقای فرهاد عشوندی پاچه خواری دوزاری
۹
nima bagheri
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸، ۲۲:۲۳
نویسنده این مطلب بی شک بسیجی و مزدور حکومت است
کسی به شفر چیزی یاد نداده بلکه خودش حقایق رو از نزدیک دیده و لمس کرده و از اونجایی که مثل برانکو ها نون به نرخ روز خور نیست حرف حق رو زده
مصاحبه شفر تقریبا به طور کامل درست و حقیقی بود. واقعا لذت بردم از حقیقت گویی شجاعانه وینفرد شفر
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر