فهرست
یک احتمال جالب؛ گروه ضد آمریکایی در جام جهانی
یک احتمال جالب؛ گروه ضد آمریکایی در جام جهانی

یک احتمال جالب؛ گروه ضد آمریکایی در جام جهانی

آی اسپورت – با مشخص شدن چهره 32 تیم صعود کننده به جام جهانی 2018 روسیه و قرار گرفتن ایران در پات 3 برای قرعه‌کشی این رقابت‌ها، نشریه «اسپورت ایلوستریتد» آمریکا به بررسی مختصر تیم‌های راه یافته به جام جهانی پرداخته است.

این نشریه در مورد تیم ملی فوتبال ایران نوشت: «کارلوس کی‌روش اکنون 6 سال است که هدایت تیم ملی ایران را برعهده دارد. تیم تحت‌هدایت او که در مرحله انتخابی جام جهانی شکستی متحمل نشد و در 10 بازی از مرحله پایانی انتخابی تنها 2 بار دروازه‌اش باز شد، می‌تواند به سبک مختص کی‌روش و با فوتبالی شسته و رفته، فنی و ریسک‌پذیر متکی باشد.»

«اسپورت ایلوستریتد» همچنین در گزارشی دیگری به بررسی گروه‌های احتمالی جالب جام جهانی روسیه پرداخته است که یکی از این گروه‌ها می‌تواند گروه ضدآمریکایی باشد. در گزارش این نشریه آمده است: «تیم ملی آمریکا در جام جهانی 2018 روسیه حضور نخواهد داشت، اما تیم‌هایی که به نوعی ضد ایالات متحده هستند، در این جام حضور خواهند داشت.»

در ادامه این گزارش آمده است: «روسیه میزبان یکی از این انتخاب‌های آشکار برای سرگروهی این گروه ضدآمریکایی است. در کنار روسیه (پات یک)، مکزیک رقیب فوتبالی و البته رقیب جغرافیای سیاسی ایالات متحده از پات 2 می‌تواند در این گروه قرار بگیرد. ایران، حریف آمریکا در جام جهانی 1998 می‌تواند از پات 3 در این گروه ضد آمریکایی قرار بگیرد و مراکش رقیب آمریکا در راه کسب میزبانی جام جهانی 2026 از پات 4 نیز می‌تواند این گروه را کامل کند.»

۳ ۴  
آی اسپورت
2017-11-17 13:20:00
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۳۶
اون نشریه نمی دونسته که ما با مردم امریکا و تیم ملی اش خسلی دوستیم و فقط با دولتش مشکل داریم؟
ali
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۵۳
من كه با دولتش هم مشكلي ندارم

اي كاش باامريكا رفاقت داشتيم
ملانصرالدین
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۷:۰۷
حکومت ما بخاطر منافع شخصی سرانش با امریکا مشکل دارن.مردم ما که مشکلی ندارن.تازه خیلی از سران حکومت شخصا مشکلی با امریکا ندارن.مثل جناب خدادعادل که یکی از دامادهاشون توی یک خانواده شهیدپرور(بخدا خودش گفت!!) ایرانی-امریکایی و اونحا بدنیا اومده
۲
majid22
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۲:۳۷
امریکا سرزمین رویا هاست.کاش من یک امریکایی بودم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر