فهرست
گزینه‌های تازه تیم امید؛ ویسی، قطبی و کیا
گزینه‌های تازه تیم امید؛ ویسی، قطبی و کیا

گزینه‌های تازه تیم امید؛ ویسی، قطبی و کیا

آی اسپورت - پس از اینکه یحیی گل‌محمدی با باشگاه پدیده قراردادش را تمدید کرد و جواد نکونام هم رسما سرمربی تیم فولاد خوزستان شد، فدراسیون فوتبال عملا دو گزینه اصلی خود را برای سرمربیگری تیم فوتبال امید از دست داد. البته گویا امیر قلعه‌نویی نیز جز گزینه‌های تیم امید بوده که وی نیز ان سمت را نپذیرفته است.

با این شرایط به نظر می‌رسد هر کسی جرات هدایت تیم امید در این وضعیت را ندارد چراکه این تیم در آستانه صعود به المپیک است و توقعات از سرمربی جدید به شدت بالا است. بعد از این اتفاقات شنیده می‌شود عبدالله ویسی، مهدی مهدوی‌کیا، مهدی تاتار و افشین قطبی تبدیل به 4 گزینه اصلی فدراسیون فوتبال برای سرمربیگری تیم امید شده‌اند.

البته علاوه بر این چهار گزینه یکی، دو سرمربی دیگر هم شانس هدایت تیم امید را دارند، اما شانس قطبی و البته مهدوی‌کیا نسبت به دیگر مریبان بیشتر به نظر می‌رسد. بلاتکلیفی تیم امید و نبودن سرمربی روی نیمکت این تیم در حالی است که دیگر تیم‌ها در کشور‌های مختلف خود را آماده رقابت‌های انتخابی المپیک می‌کنند. با این حال اولویت اصلی مسئولان فدراسیون فوتبال در شرایط کنونی سر و سامان دادن به شرایط تیم ملی بزرگسالان است و گویا تیم امید در اولویت چندم قرار دارد.

۲    
آی اسپورت
2019-05-24 01:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر