فهرست
لیگ ملت‌های والیبال‎؛ شرط دشوار صعود ایران
لیگ ملت‌های والیبال‎؛ شرط دشوار صعود ایران

لیگ ملت‌های والیبال‎؛ شرط دشوار صعود ایران

آی اسپورت – تیم ملی والیبال ایران در پایان هفته دوم لیگ ملت‌های 2018 با 2 پیروزی و 4 شکست در رده سیزدهم جدول 16 تیمی این رقابت‌ها ایستاده است. شاگردان کولاکوویچ بعد از اینکه در فرانسه یک پیروزی برابر استرالیا و 2 شکست مقابل فرانسه و ژاپن رسیدند، به سوی آرژانتین حرکت کردند.

شروع تیم ملی در آرژانتین خوب بود و بلندقامتان توانستند تیم ولاسکو را از پیش رو بردارند. سپس 2 شکست برابر ایتالیا و کانادا شرایط ملی پوشان کشورمان را در جدول دچار افت شدیدی کرد. ایران هم اکنون با 2 برد در رده سیزدهم قرار دارد؛ در شرایطی که برزیل و لهستان با 5 برد در صدر قرار گرفته‌اند.

شاگردان کولاکوویچ در هفته سوم به روسیه سفر می‌کنند و باید با 3 تیم چین، برزیل و روسیه روبرو شوند. آنها سپس به آمریکا می‌روند و در هفته آخر هم به تهران بازمی‌گردند. در واقع هنوز 9 بازی پیش روی شاگردان کولاکوویچ است و آنها می‌توانند به فینالیست شدن امیدوار باشند. در پایان مرحله گروهی 5 تیم برتر جدول به همراه فرانسه به دور نهایی می‌رسند. در صورتی که ایران بتواند از 9 مسابقه پیش رو 6 یا 7 برد کسب کند، شاید همچنان برای صعود به فینال امیدوار باشد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-06-05 13:49:00
نظر دهید

۱ نظر
sky
سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
هر تیم ورزشی که بازیکنهاش به مدت طولانی در مسابقات حضور پیدا میکنن و تغیر نسل با کندی صورت میگیره عاقبتی جز سقوط نصیبش نمیشه در سالهای اخیر کافیه به رفتار و کشمکشها و حاشیه های بیشتر بازیکنهای تیم ملی والیبال در لیگ نگاه کنید میفهمیم که توقع نتیجه از این کوه های منیت عین کم عقلیست
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر