فهرست
ماه‌های کلیدی پیش روی رافینیا
ماه‌های کلیدی پیش روی رافینیا

ماه‌های کلیدی پیش روی رافینیا

آی اسپورت- شاید جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس بارسلونا، اعلام کرده باشد که رافینیا فروشی نیست، اما آینده این بازیکن در تیم کاتالانی در هاله‎ای از ابهام است و ماه‌های پیش رو تاثیری مستقیم روی وضعیتش خواهند داشت.

این واقعیت که باشگاه کاتالانی پیش از این درباره کلودیو براوو و پدرو رودریگس هم گفته بودند که فروشی نیست و در نهایت هر دو فروخته شدند ثابت می‎کند که هنوز هم احتمال فروش رافینیا وجود دارد و شاید بازیکن 24 ساله تا قبل از به پایان رسیدن ماه آگوست از تیم آبی و اناری‌ برود.

اما آینده او ارتباط زیادی به چگونگی ریکاوری‎اش از مصدومیت پایش که در ماه ایپریل به آن دچار شد دارد. چند هفته پیش مارکا گزارش داده بود که اولویت او این است که دوباره سلامتی کاملش را به دست آورد و در کاتالونیا بماند. این که به تور امریکا نرفته هم به این دلیل است که روی ریکاوری‎اش کار می‎کند و می‎خواهد برای بازی در تیم ارنستو والورده آماده باشد.

اگر او تا اواسط ماه آگوست ریکاوری‎اش را کامل کند به جای این که برایش خبر خوبی باشد شاید با تصمیم باشگاه مبنی بر فروختنش مواجه شود، مخصوصا که در آن زمان دو هفته از بازار نقل و انتقالات باقی مانده است. اما اگر آماده نشود این فرصت را پیدا می‌‎کند که در نیوکمپ بماند و برای بازگشت به ترکیب اصلی تلاش کند.

نکته دیگر اما این است که آبی و اناری‎ها نیاز دارند تا از طریق فروش بازیکن پول به دست آورند تا بتوانند بازیکنان مد نظرشان، مخصوصا مارکو وراتی را به خدمت گیرند. اولین گزینه بارسا برای فروش آردا توران است،‌ اما این موضوع که او پیشنهادی ندارد به ضرر رافینیا تمام شده و باعث شده مطبوعات دنیا بیش از همه رافینیا را به عنوان خروجی باشگاه کاتالانی بشناسند و اخبار مربوط به او را منتشر کنند.

 

۳    
آی اسپورت
2017-07-17 19:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر