فهرست
هشدار به ونگر/ بدترین آرسنال سال های اخیر!
هشدار به ونگر/ بدترین آرسنال سال های اخیر!

هشدار به ونگر/ بدترین آرسنال سال های اخیر!

آی اسپورت- آرسنال با نتیجه 3 بر یک مغلوب وست برومویچ شد و به نظر من عملکرد این تیم در این بازی از آن عملکردهایی بود که باعث می شود یک مربی اخراج شود. واقعا برای آرسنال شرم آور بود. هرگز ندیده بودیم یک تیم سطح بالا مقابل تیمی مانند وست برومویچ که همه می دانند روی ضربات کاشته خوب کار می کند این طور دفاع کند. مطمئنا قبل از بازی کسی به آن ها گفته بود باید خیلی مراقب گرت مک آئولی و کرگ داوسون باشید چون این دو روی ضربات کاشته بسیار خطرناک هستند.
همیشه در رختکن نیاز به رهبرانی هست، کسی که بتواند برنامه ریزی کند، اما در آرسنال خبری از این رهبر نبود، واقعا دقاع این تیم فاجعه کار کرد. آرسنال ونگر این روزها شرایط پیچیده ای دارد و امیدوارم حداقل به رختکن رفته و به بازیکنانش گفته باشد که این لغزش ها چقدر به ضرر تیم و مخصوصا خود او خطرناک است.
در این بازی آرسنال در هیچ زمینه ای تیم برتر نبود. ونگر اوضاع خوبی ندارد، اما وقتش است که بازیکنان هم کمی به شرایط خودشان قبل از این بازی فکر کنند. خود من هرچه سعی می کنم بعد از این شکست مثبت باشم و نکات مثبت را ببینیم چیزی پیدا نمی کنم.
عملکرد تیم بد بود، سرعت و انرژی در آن دیده نمی شد، در بسیاری از ضدحملات بد کار کردند و حریف را آزاد گذاشتند. به نظرم تیم بسیار احساسی بازی کرد و اصلا به این موضوع اهمیت ندارد که آینده مربی شان در تیم بستگی به عملکردشان در ای فصل دارد. اگر با همین شرایط پیش برود شک نکنید که آن ها از جام حذفی هم کنار می روند و دیگر جزو 4 تیم بالای جدول رده بندی هم نخواهند بود. در واقع باید بگویم این با اختلاف بدترین عملکردی بود که من در طول سال های اخیر از آرسنال دیده ام.
مطمئنا کار به جایی رسیده که نمی توان تقصیرات را گردن ونگر انداخت، این مشکل، مشکل باشگاه آرسنال است و البته آن بازیکنانی که اهمیت نمی دهند لباس تیم آرسنال را به تن کرده اند. کافی نیست که فقط 77 درصد مالکیت توپ داشته باشی و باید کار دیگری هم کرد مقابل تیمی بازی می کنی که 23 درصد از زمان بازی توپ را در اختیار دارد و بیشتر از شما موقعیت ایجاد کرده است و البته شوت های بیشتری هم به سمت دروازه زده است.

هدف از داشتن مالکیت توپ بهتر چیست؟ باید با توپ کاری کنی، اما آرسنال هیچ نشانه ای از تیمی که انگیزه و هدف دارد، نداشت و لازمه های بردن بازی را اصلا نداشت. به نظر من بیشترین و بزرگترین دلیل شکست آن ها بی هدف بودن و بی انگیزه بودنشان بود.

۳    
آی اسپورت
2017-03-19 15:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر