فهرست
گراف‌ پاس‌های سمت راست استقلال: محل ضربه!
گراف‌ پاس‌های سمت راست استقلال: محل ضربه!

گراف‌ پاس‌های سمت راست استقلال: محل ضربه!

آی‌اسپورت- در بازی استقلال مقابل الاهلی، بیشتر از همه خسرو حیدری و وریا غفوری تشکیل زوج دادند. در پاس کامبینشن‌های این مسابقه مشاهده می‌شود که بیشترین پاس‌های ترکیبی بین خسرو و وریا رد و بدل شده است. وریا غفوری در این بازی سیزده بار خسرو را صاحب توپ کرد. اتفاقا گل استقلال هم روی همین برنامه به ثمر رسید. غفوری پرتاب اوت را برای خسرو فرستاد و حیدری هم با یک ارسال دقیق، کاوه را در موقعیت گلزنی قرار داد. 

در آن سمت خسرو هم هوای وریا را داشت. حیدری هفت مرتبه به دفاع راست استقلال پاس داد. در مجموع این دو بازیکن روی هم رفته 20 پاس برای هم‌دیگر ارسال کردند که گراف آن را در شکل زیر می‌بینیم. دفاع راست و هافبک راست استقلال در این مسابقه، هدفمند بازی کردند و با حرکت‌های ترکیبی دو نفره، یک امتیاز را به استقلال هدیه کردند. سمت راست استقلال قلمرو هنرنمایی خسرو حیدری و وریا غفوری شده بود. 

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-04-26 16:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
احسان
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
چشم بسته غیب گفتی نویسنده عزیز..!! تاکتیک خسرو سانتر که تاکتیک 10 ساله اخیر استقلال که به خوبی داره اجرا میشه ،، تو بازی دیروز فقط کم مونده بود از وسط زمین یا حتی دفاع سانتر کنه ..
۳ ۱
فکر بعد حرف بزن
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
تاکتیک شما جلو تیمای آسیایی غیر از فشار دادن تابلوهای تبلیغاتی توسط وحید امیری با باسنش برای اینکه بتو چند سانت اوت دستیشو بلندتر پرتاب کنه چیز بیشتری هست
احسان
پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۱:۲۵
اقای باهوش شما بفرما بگو ببینم تاکتیک تیمتون چیه .? بنده به عنوان کسیکه 20 سال داره فوتبال میبینه ،، دوست دارم بجای ادعا کردن طرفدار تیم رقیب لطف کنه و بگه تاکتیک تیمش چیه.? پلن هجومی چیه. ? تغییر تاکتیک برای از بین بردن خلا حرکتی چیه..? شما که ماشالله به تیم پرسپوليس توهین می کنی برو ببین کدوم تیم ایرانی تو یک بازی بالای 500 پاس به همدیگه میدن ،، .? من قصد توهین ندارم.. فقط کمی انصاف دوست عزیز ..
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر