فهرست
کنفرانس دربی اهواز: مسئولیت با من
کنفرانس دربی اهواز: مسئولیت با من

کنفرانس دربی اهواز: مسئولیت با من

آی اسپورت- دربی اهواز بین فولاد و استقلال خوزستان همچنان بدون مساوی پیش می رود. سیروس پورموسوی در کنفرانس خبری بعد از بازی دوباره همان حرفهای همیشگی درباره مشکلات مالی را تکرار کرد. سعداوی هم کماکان مسئولیت نبردن های فولاد را به گردن می گیرد.

 

پورموسوی: به عشق مردم

به فوتبال خوزستان تبریک می گویم. بازی خوبی برای هر دو تیم بود. فولاد خوزستان برای دلش بازی می ‌کند. همچنین به سعداوی تبریک می گویم. بازی را کمی بد شروع کردیم اما بعد از گل بهتر شدیم. بعد از گلی که زدیم شرایط مان بهتر شد و بازیکنان باتجربه‌ مان به زمین آمدند و گل سوم را هم زدیم. موقعیت‌ های بهتری هم داشتیم اما درنهایت خوشحالم که سه امتیاز این بازی را گرفتیم و در جدول صعود کردیم. این بازی و برد را به بازیکنان و هواداران استقلال خوزستان تبریک می‌ گویم. در این دو روز هیچکس به ما زنگ نزد و بچه‌ ها خودشان تیم را جمع کردند. بازیکنان بزرگتر مسئولیت ‌پذیری داشتند و جلسه گذاشتند که به عشق مردم بازی کنیم. بازیکنانم متعصب هستند و از آنها تشکر می ‌کنم. از مسئولان بانک ملی خواهش می‌ کنم که تا دیر نشده به ما کمک کنند. شاید لیگ برتر برای ما تمام شده باشد اما هنوز در لیگ قهرمانان آسیا کار داریم و شرایط آنجا با لیگ داخلی قابل مقایسه نیست. مطمئنا اگر از نظر روحی و روانی شرایط ایده ‌آلی داشته باشیم می‌ توانیم از گروه ‌مان صعود کنیم. در تیم ما اسم بازیکن ملاک نیست و کار گروهی ملاک است. ما به جز آرش افشین بازیکنانی داشتیم که چند هفته گل نزدند اما در خدمت تیم باشند. آرش مهاجمی است که تکل می ‌زند و این برای ما قابل احترام است. آرش افشین چند روز تمرین نکرد چون مریض بود اما امروز احساس مسئولیت کرد و به میدان ‌آمد که از او تشکر می ‌کنم. بازیکنان ما بدون پول تلاش می ‌کنند و این قابل احترام است. ‌رفتن ما هنوز به خارج از کشور برای لیگ قهرمانان آسیا صد درصد نیست اما اجازه بدهید از شما گله کنم. به هر حال من در فشار هستم و ناراحتم. خوب نیست که اگر درد و دلی انجام می ‌دهم به بیرون درز پیدا کند. فایل صوتی من به استاندار داده شده و او ناراحت شده است. من کمک برای تیم خواستم که حرف زدم و هیچ درخواست شخصی نداشتم. در این بین من سپر بلا شدم چون انتظار داریم که به ما کمک کنم البته باید از هیات فوتبال خوزستان تشکر کنم. آنها زمین تمرین به ما می ‌دهند و یک ریال هم از ما نگرفتند. این در حالی است که ما 500 ملیون به آنها بدهکاریم. بانک ملی هم باید برای ما بودجه ‌ای تصویب  کند و نماینده ‌اش را بخواهد. همین امشب جلوی استانداری می ‌نشینم تا استاندار را ببینم چون تا پول نگیریم نمی ‌توانیم برای سفر به خارج از کشور اعزام شویم.

 

سعداوی: تلاش مان را کردیم

مسئولیت این باخت با من است. نیمه اول در همه حال بهتر از حریف بودیم اما روی اشتباه گل خوردیم. هیچ وقت دست از تلاش نکشیدیم و قصد عقب آمدن نداشتیم. تلاش می کردیم برای گرفتن 3 امتیاز چون ناراحت از این هستیم که نقاط قوت حریف را آنالیز کردیم اما در حالی که برای گل مساوی تلاش می کردیم گل خوردیم و ساختار تیمی ما به هم ریخت. تلاش کردیم اما ابزار حریف برای ضدحمله خوب بود. آنها حتی می‌توانستند گلهای بیشتری هم به ما بزنند. در مجموع بچه‌ های ما تلاش خود را کردند. همان‌ طور که دیدید ما از نظر بازیکن در مضیقه هستیم و بازیکنان ما تخلیه کردند و این تخلیه باعث به وجود آوردن این بازی شد. ما هنوز دو بازی پیش روی خود داریم و با تمام توان در این دو بازی تمام تلاش خود را می ‌کنیم. بعضی از هواداران هنوز تکلیف خود را نمی ‌دانند و اصلا هوادار نیستند. وقتی که گل می‌ خوریم، شعار علیه تیم می ‌دهند و وقتی گل می ‌زنیم تشویق می ‌کنند. هنوز تکلیف مان با خودمان مشخص نیست. ما اگر هوادار تیم هستیم، باید در مرحله اول آرامش تیم را حفظ نماییم. من مسئولیت این شکست را برعهده می ‌گیرم و توجیهی هم ندارم. امیدوارم همه دست به دست هم دهیم و تلاش کنیم که در دو بازی آینده بتوانیم نتیجه موردنظر را کسب کنیم. ما اگر اختلافاتی در باشگاه داریم باید بگذاریم آخر فصل تصمیم بگیریم. من خودم و بازیکنان و همکارانم از هیچ تلاشی تاکنون دریغ نکرده ‌ایم. در جلسه‌ ای که ما با هیات مدیره باشگاه داشتیم قرار شد که ما آرام برخورد کنیم و آرامش تیم را حفظ نماییم و درباره اختلاف نظرهایی که وجود دارد در آخر فصل صحبت کنیم.

     
آی اسپورت
2017-04-20 20:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر