فهرست
قیمت نوری؛ مدیران پرسپولیس شفاف‌سازی کنند
قیمت نوری؛ مدیران پرسپولیس شفاف‌سازی کنند

قیمت نوری؛ مدیران پرسپولیس شفاف‌سازی کنند

آی اسپورت - ایرج عرب و مهدی محمدنبی، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره پرسپولیس دیروز در ترکیه با الکساندر نوری، مربی ایرانی-آلمانی مذاکره کردند. این اتفاق در هتل ریجنسی شهر استانبول رخ داد. موضع‌گیری‌ها درباره حضور الکس نوری در پرسپولیس متفاوت بود. بعضی‌ها او را گزینه خوبی دانستند و خیلی‌ها گفتند پرسپولیس نیاز به مربی بزرگی دارد.

در این بین، اما یک خبر جالب هم منتشر شد؛ اینکه تراکتورسازی اخیراً نوری را به خاطر رقم درخواستی‌اش جذب نکرد. او به تراکتور گفته بود به همراه یک مربی بدنساز می‌آید و ۴۵۰ هزار دلار می‌گیرد. تراکتور، اما به این نتیجه رسید یکی مثل دنیزلی را می‌تواند بیاورد و حضور الکساندر با این رقم، ریسک است. بعد از انتشار این خبر، خبر دیگری هم رسید مبنی بر اینکه نوری رقمی بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار دلار از پرسپولیس درخواست کرده است. اتفاقاً خیلی‌ها اعتقاد دارند اگر قرار است نوری به ایران بیاید و روی نیمکت پرسپولیس بنشیند، باید به مراتب پول کمتری نسبت به پیشنهادی که به تراکتورسازی داد، بگیرد. با موفقیت‌هایی که این تیم داشته خیلی‌ها دوست دارند روی نیمکتش بنشینند. 

 

خبر ورزشی 

۷ ۴  
آی اسپورت
2019-06-25 11:47:00
نظر دهید

۴ نظر
ابراهیم
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۳۴
وقتی عنصر تیپ با اون سابقه درخشان سالانه یک میلیون و ششصد هزار یورو از تیم سوگولی گرفت، خبر دلاران جریده دریده خبر ورزشی نگران و خواستار شفاف سازی نشدند.
علی
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۳۶
خخخخ سوزش ها داره عمیق میشه... تیم مردمی تراختور آذربایجان رو با تیم حکومتی مقایسه نکن.... همه آرزو دارن بیان تراختور اما تیم حکومت به زور جعل قرارداد... به هر حال باز نوری خوب خواسته چون سگ رو با لانچیکو بزنی رو نیمکت اون تیم با اون هوادارای بی فرهنگش نمیشینه... درخشان هم پیشنهادشون رو رد کرده اینم بنویس.
۵ ۱
عرعری
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۰۷
تو روقران تو یکی حرف از فرهنگ نزن که تو درگیری بین خودتون هم پلیس ضدشورش باید وارد عمل بشه و دژاگه طوری خودش رو گم و گور کرده که حالاحالاها از بیشعورهایی مثل تو فراریه. ولی سگ بدون لانچیکو میاد سمت ترترا برای عرض ادب به نوامیس تون. یه مشت خر دور هم جمع شدین و هرکاری دلتون میخاود میکنید فکر کردین ادم هستین؟
۷
...
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۰۸
هروقت کیسه توضیح داد چرا باید بلافاصله بعد از کنار گذاشتن سرمربی 1/2 میلیون دلاری بره سراغ مربی 3 میلیون یورویی پرسپولیس هم جواب میده
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر